Čistota ulic na Žižkově

Reakce na příspěvek

Re: Re: čistota ulic

23.3.2015 18:51 vložil HonzaK

Souhlasím s Vámi, rozdíl mezi městskými částmi je opravdu velký. Z tohoto důvodu jsem také Praze 3 napsal.
Nesouhlasím s názorem "zdeňka", že "Uklidových pracovníkú je hodně, ale nemohou to uhlídat." Pokud obec ví, že nelze uhlídat nepořádek v ulicích, tak by měla změnit koncepci, aby pořádek udržela. Určitě tyto problémy má jak Praha 2, tak určitě Praha 1, kde je velké množství obchodů i hospod, a také turistů, ale takový nepořádek tam není.
Spíše se domnívám, že Praha 3 nechce tuto problematiku řešit. Vystihuje to jejich vyjádření, kterým zakončili odpověď na můj e-mail, cituji:

"Nemůžeme proto s Vaší jednoznačnou kritikou souhlasit už proto, že zmíněnými ulicemi denně chodíme a Vámi komentovaný žalostný stav rozhodně neshledáváme."

Z tohoto jsem dovodil, že Praha 3 je vlastně spokojená se stavem ulic na svém území, takže asi nějaké zlepšení nelze z jejich strany očekávat. Na můj e-mail ještě reagoval Bc. Alexander Bellu s tím, že se tím budou zabývat na poradě vedení Prahy 3, ale zatím jsem žádné zlepšení nepocítil. Asi mám moc vysoké nároky čistotu :)

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

voda

dobrý den kam pak se poděl karel berka po tý jeho vodě a potom co jsme se málem porvali v desperádu v liberci 2015 ho nikde nevidím nevzal náhodou kramle?
pokračování

Re: Drogové doupě v Bořivojově ulici

Tak hlavně že máte v 1:30 ej em čas sledovat pochybné existence. Vaše argumenty mě natolik znervoznili, že jsem Vám musel odepsat. Starejte se o sebe a marihuanu přnechte nám, pochybným ...
pokračování

Re: Je to děs a hrůza

Nevěděl jsem, že sedět na zemi je trestné... v Praze žiju celý život, avšak jsem z vesnice, tak mi sezení na zemi připadá normální, ale asi jsem divnej
pokračování

Otázka

A jak je to se sexuální orientací pana faráře?
pokračování

Reakce Štěpána Štrebla na článek.

Na níže uvedené adrese, je možné se seznámit s názory Štěpána Štrébla na článek. https://www.facebook.com/vitek.kalisz/posts/4124815290897021
pokračování