Čistota ulic na Žižkově

Reakce na příspěvek

Graffity

10.4.2015 20:22 vložil Roman

zajimave nazory i postoj radnice. Se spinou v ulicich souvisi i hruzostrasny stav fasad domu, ktere jsou znicene sprejery. Obzvlast Husitska je v tomto velice vyzivna. Jezdim tam kazdy den a vidim, jak nektery majitele obchodu vycisti zed a tim vlastne akorat vytvori novou plochu pro cmaranici. Tohle jsem jinde v Praze v takove mire nevidel. Je mi tech zivnostniku az lito, ja bych si tam tedy obchod neotevrel. Sle stve me to, protoze bydlim nedaleko a z lokality to dela uplny slam. Nevite nekdo, zda se timto nekdo nekde zabyva?



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Klukovská léta

Do Nakvasove ulice jsem se bála v roce 1967, kde rodiče mého muže měl domek a provozovali květinářství. Za námi žil herec Stanislav Neumann, jehož dům tam stojí dodnes. My ostatní ...
pokračování

Většinu roku neprší, ale občas i sněží, mrzne a padají trakaře.

Podle dat ČHMÚ v Praze je ročně 80-120 dnů s deštěm nad 1 mm, 40 - 100 dní se sněhem a 20 - 42 dní s celodenním mrazem, ale jen 40 - 50 jasných dní. Každé kryté schody a ...
pokračování

Máte zájem o nebankovní půjčku?

Nabízím finanční pomoc pro občany České republiky. Zajistím půjčku pro vaše potřeby za skvělých podmínek. Financování je ze soukromých zdrojů a není prověřeno majetkovými ...
pokračování