Čistota ulic na Žižkově

Reakce na příspěvek

Re: Graffity

10.4.2015 22:22 vložil Radek

Proč je starý Žižkov v takovém stavu, i když sousedí s Prahou 1 a měl by správně platit za lukrativní čtvrt těžící ze své polohy?

1) zvrácené vyznávání neupravenosti Žižkova jako něčeho na co snad máme být hrdi (několikrát do roka se zde objeví článek s někým, kdo se sem přistěhoval a vyzdvihuje jako pozitivum, jak je Žižkov krásně rozbitý, neupravený, počmáraný, že to má prý kouzlo).
2) "třídní" nahlížení na rozvoj Žižkova ze strany některých zastupitelů i občanů, kde se vytvořila taková atmosféra, že "nová výstavba je zlo, developeři jsou zlo, změny jsou zlo, nám se krásně žije v té zastrčené periferii" ..... a tak zatímco třeba Karlín či Smíchov se rozvíjí, staví, přitahuje investice, nové firmy, schopné lidi, buduje celé čtvrtě, tady konzervujeme betonová nádraží, odmítáme rozvoj, maříme nové čtvrtě, nenávidíme developery, pěstujeme squaty.
3) komunální politika Žižkova - téměř žádné ambice či vize rozvoje, žádný plán vytáhnout Žižkov mezi prestižní lokality, kde bydlení bude velmi dobrou adresou.

Je to prostě o lidech, když jim stačí málo, tak marná snaha.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

voda

dobrý den kam pak se poděl karel berka po tý jeho vodě a potom co jsme se málem porvali v desperádu v liberci 2015 ho nikde nevidím nevzal náhodou kramle?
pokračování

Re: Drogové doupě v Bořivojově ulici

Tak hlavně že máte v 1:30 ej em čas sledovat pochybné existence. Vaše argumenty mě natolik znervoznili, že jsem Vám musel odepsat. Starejte se o sebe a marihuanu přnechte nám, pochybným ...
pokračování

Re: Je to děs a hrůza

Nevěděl jsem, že sedět na zemi je trestné... v Praze žiju celý život, avšak jsem z vesnice, tak mi sezení na zemi připadá normální, ale asi jsem divnej
pokračování

Otázka

A jak je to se sexuální orientací pana faráře?
pokračování

Reakce Štěpána Štrebla na článek.

Na níže uvedené adrese, je možné se seznámit s názory Štěpána Štrébla na článek. https://www.facebook.com/vitek.kalisz/posts/4124815290897021
pokračování