Čistota ulic na Žižkově

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: čistota ulic

29.8.2015 11:20 vložil HonzaK

To jste vystihnul dobře. Je to přesně tak. Dneska jsem zase prošel část Žižkova (od horního po dolní) a musím říct, že se prostě nic nezměnilo. Navíc u nás v ulici tento týden asi čistili chodníky od trávy a dalšího porostu, dělali u toho strašný hluk, byla jich velká parta mladých uklízečů v oranžových vestách, ale poté, co jsem šel na ulici, tak kromě mláceného keříku, který rostl ze sklepa, se na ulici nic nezměnilo.
Když se kdokoli dotáže městské části, zda uklízí ulice, tak jediné co udělají, tak napíší, že ano a uvedou jaké dny v týdnu. Ale aby se někdo šel podívat, zda uklidili a v jaké kvalitě, to asi nikdo nekontroluje. Sice někdy potkám ráno party uklízečů, ale když jdu odpoledne z práce, tak to vypadá, jako by nikdo neuklízel.
Bydlím na Žižkově už dva roky a zatím jsem ještě nepotkal to "autíčko" co čistí chodníky. Asi prostě není potřeba.
Bohužel ani po vyplnění dotazníku ohledně čistoty ulic, co pořádala Kauza3, se nic nezměnilo. Asi odpovědný úředník na městské části nemá smysl pro pořádek a je spokojený se stávajícím stavem.
Zajímalo by mě, zda mám problém pouze jen já (a moje žena) nebo to vadí více lidem. Bylo by potřeba s tím něco dělat.

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

voda

dobrý den kam pak se poděl karel berka po tý jeho vodě a potom co jsme se málem porvali v desperádu v liberci 2015 ho nikde nevidím nevzal náhodou kramle?
pokračování

Re: Drogové doupě v Bořivojově ulici

Tak hlavně že máte v 1:30 ej em čas sledovat pochybné existence. Vaše argumenty mě natolik znervoznili, že jsem Vám musel odepsat. Starejte se o sebe a marihuanu přnechte nám, pochybným ...
pokračování

Re: Je to děs a hrůza

Nevěděl jsem, že sedět na zemi je trestné... v Praze žiju celý život, avšak jsem z vesnice, tak mi sezení na zemi připadá normální, ale asi jsem divnej
pokračování

Otázka

A jak je to se sexuální orientací pana faráře?
pokračování

Reakce Štěpána Štrebla na článek.

Na níže uvedené adrese, je možné se seznámit s názory Štěpána Štrébla na článek. https://www.facebook.com/vitek.kalisz/posts/4124815290897021
pokračování