Čistota ulic na Žižkově

Reakce na příspěvek

Čištění ulice

18.10.2018 06:43 vložil HonzaK

Tak přidávám další poznatek po více jak roce od svého posledního příspěvku. Bohužel změna žádná. Minulý týden u nás čistili ulici, poctivě jsem přeparkoval (příště se už na to asi vyprdnu a budu jako ostatní) a když jsem šel odpoledne z práce, tak jsem koukal, jak čištění dopadlo. Bohužel jsem nenašel žádný rozdíl oproti ránu, kdy jsem do práce šel. V naší ulici se rekonstruuje několik domů, takže místy je opravdu silnice dost špinavá a pokud by ji někdo vyčistil (vodou), tak by to bylo docela poznat. Manželka říkala, že čištění probíhalo tím způsobem, že parta uklízečů zametla silnici tam, kde neparkovala auta. Myslel jsem, že to by měli dělat každý den, ale asi mám moc vysoké nároky. Vždy mám čištění ulic spojené s tím, že přijede čistící auto, které tu silnici opravdu vyčistí vodou a zamete. To jsem za posledních asi 5 let v naší ulici neviděl. Když to shrnu, tak čištění ulic na Žižkově je jenom vopruz pro slušné řidiče, kteří musí přeparkovat. Docela by mě zajímalo, kolik vůbec takové čištění stojí peněz, protože je vlastně úplně zbytečné. Možná by někdo se někdo z městského úřadu měl jít podívat, jak to vypadá před a po čištění. Jestli najde alespoň jeden rozdíl :)

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: upřesnění k jedné fotografii pana Vaňka

Dobrý den, paní Kopecká, můžete se mně, prosím, ozvat? Jsem rodačka ze Žizkova Moc děkuji JG
pokračování

Re: Destigmatizování.....

Dobrý den, x noci nespím, protože tuto školu Cimburacku máme jako spádovou.Proc tato škola není rovnou udělaná jako škola pro romské děti a není ze spádu vyloučena ? Chtěla ...
pokračování

voda

dobrý den kam pak se poděl karel berka po tý jeho vodě a potom co jsme se málem porvali v desperádu v liberci 2015 ho nikde nevidím nevzal náhodou kramle?
pokračování

Re: Drogové doupě v Bořivojově ulici

Tak hlavně že máte v 1:30 ej em čas sledovat pochybné existence. Vaše argumenty mě natolik znervoznili, že jsem Vám musel odepsat. Starejte se o sebe a marihuanu přnechte nám, pochybným ...
pokračování

Re: Je to děs a hrůza

Nevěděl jsem, že sedět na zemi je trestné... v Praze žiju celý život, avšak jsem z vesnice, tak mi sezení na zemi připadá normální, ale asi jsem divnej
pokračování