Čistota ulic na Žižkově

Reakce na příspěvek

Čištění ulice

18.10.2018 06:43 vložil HonzaK

Tak přidávám další poznatek po více jak roce od svého posledního příspěvku. Bohužel změna žádná. Minulý týden u nás čistili ulici, poctivě jsem přeparkoval (příště se už na to asi vyprdnu a budu jako ostatní) a když jsem šel odpoledne z práce, tak jsem koukal, jak čištění dopadlo. Bohužel jsem nenašel žádný rozdíl oproti ránu, kdy jsem do práce šel. V naší ulici se rekonstruuje několik domů, takže místy je opravdu silnice dost špinavá a pokud by ji někdo vyčistil (vodou), tak by to bylo docela poznat. Manželka říkala, že čištění probíhalo tím způsobem, že parta uklízečů zametla silnici tam, kde neparkovala auta. Myslel jsem, že to by měli dělat každý den, ale asi mám moc vysoké nároky. Vždy mám čištění ulic spojené s tím, že přijede čistící auto, které tu silnici opravdu vyčistí vodou a zamete. To jsem za posledních asi 5 let v naší ulici neviděl. Když to shrnu, tak čištění ulic na Žižkově je jenom vopruz pro slušné řidiče, kteří musí přeparkovat. Docela by mě zajímalo, kolik vůbec takové čištění stojí peněz, protože je vlastně úplně zbytečné. Možná by někdo se někdo z městského úřadu měl jít podívat, jak to vypadá před a po čištění. Jestli najde alespoň jeden rozdíl :)



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Klukovská léta

Do Nakvasove ulice jsem se bála v roce 1967, kde rodiče mého muže měl domek a provozovali květinářství. Za námi žil herec Stanislav Neumann, jehož dům tam stojí dodnes. My ostatní ...
pokračování

Většinu roku neprší, ale občas i sněží, mrzne a padají trakaře.

Podle dat ČHMÚ v Praze je ročně 80-120 dnů s deštěm nad 1 mm, 40 - 100 dní se sněhem a 20 - 42 dní s celodenním mrazem, ale jen 40 - 50 jasných dní. Každé kryté schody a ...
pokračování

Máte zájem o nebankovní půjčku?

Nabízím finanční pomoc pro občany České republiky. Zajistím půjčku pro vaše potřeby za skvělých podmínek. Financování je ze soukromých zdrojů a není prověřeno majetkovými ...
pokračování