Čistota ulic na Žižkově

Reakce na příspěvek

Re: Re: Bezdomovci

19.6.2019 07:07 vložil HonzaK

Dobrý den,
já docela paní chápu. Každý den, když stojím na zastávce tramvaje Husinecká, tak se tam na lavičce na zastávce povalují opilí bezdomovci, motají se přes koleje do večerky pro víno, pokřikují po lidech, močí v přilehlém parčíku a celkově se nechovají moc příjemně. Jít okolo s dětmi není nic příjemného. Na druhou stranu chápu, že je neřešitelná situace. Mám pocit, že tito lidé nemají moc zájem někde bydlet, spíš mi připadá, že jejich jediný zájem je mít dostatek alkoholu. Nemyslím si, že by zajištění ubytování něco vyřešilo. Už teď mohou využít různé možnosti na Hlavním nádraží, ale zpravidla, pokud chtějí někde přespat, tak nesmí pít alkohol, takže toho ani nevyužijí. Nevím jestli by to bylo řešením, ale možná by pomohla regulace pití alkoholu na veřejnosti, nebo alespoň na některých místech.

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Smrt Fašistům

Jen se opovažte, vy zkurvení fašisti a podřežeme vám krky!
pokračování

Re: Pobavilo

Dobrý den, v tom článku není nikde naznačen odpor k novotám, spíše naopak. Argument odporu Klubu za starou Prahu jsem označil za nepřekvapivý a nijak jím neargumentuju. Hlavní ...
pokračování

Pobavilo

Aneb jak obhájit průměrnost a nivelitu před něčím co vybočuje. Hlavně proboha aby se nenarušilo šedivé panorááááma, jen žádné novoty, vždyt je proti tomu i samotný klub.
pokračování

Re: Re: Neoficiální bar na Bořivojově 42 maskovaný za call centrum

Toto je odpověď hodná žáka ze zvláštní školy...
pokračování

Re: Neoficiální bar na Bořivojově 42 maskovaný za call centrum

Proč ten bar nekoupíte a nezavíráte ho v osm? Mě šumí před oknem strom a taky jsem si zvykla.
pokračování

Nejčtenější

Vlniti sklem

Když před dvěma lety koupil bývalou komunikační ústřednu v Olšanské ulici developer Central Group, bylo jasné, že bude veselo. Následovalo podepsání smlouvy se starostkou Hujovou, podle níž si developer může na pozemcích postavit cokoliv a Praha 3 s tím bude souhlasit. Uběhly dva roky a developer uspořádal “workshop” a vybral návrh Evy Jiřičné. Po patřičné ...
pokračování

Úřad Prahy 3 už má zase tajemníka

Ode dneška má po více než třech měsících Úřad MČ Prahy 3 zase tajemníka. Z celkem 14 uchazečů byl vybrán Ing. Bc. Rudolf Zahradník, naposledy zaměstnanec úřadu v Příboře, kde měl na starosti rozvojové projekty města. V oblasti veřejné správy se pohybuje od roku 2001, kdy začal pracovat na Krajském úřadu Moravskoslezského kraje, od roku 2007 pak pro město Ostrava.
pokračování