Čistota ulic na Žižkově

Reakce na příspěvek

Re: Re: Bezdomovci

19.6.2019 07:07 vložil HonzaK

Dobrý den,
já docela paní chápu. Každý den, když stojím na zastávce tramvaje Husinecká, tak se tam na lavičce na zastávce povalují opilí bezdomovci, motají se přes koleje do večerky pro víno, pokřikují po lidech, močí v přilehlém parčíku a celkově se nechovají moc příjemně. Jít okolo s dětmi není nic příjemného. Na druhou stranu chápu, že je neřešitelná situace. Mám pocit, že tito lidé nemají moc zájem někde bydlet, spíš mi připadá, že jejich jediný zájem je mít dostatek alkoholu. Nemyslím si, že by zajištění ubytování něco vyřešilo. Už teď mohou využít různé možnosti na Hlavním nádraží, ale zpravidla, pokud chtějí někde přespat, tak nesmí pít alkohol, takže toho ani nevyužijí. Nevím jestli by to bylo řešením, ale možná by pomohla regulace pití alkoholu na veřejnosti, nebo alespoň na některých místech.

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Nesouhlasím

Nesouhlasím s textem: "Z druhé fotografie cítíme léto… Dole pod stromem se krčí jedno jediné auto. Vzpomínáte, když se v minulém roce rekonstruovala tramvajová trať a jak se díky ...
pokračování

a kde budou v budoucnu chodci?Budou ručkovat na stromech, které se vysadí ?

Vážení, je to cca 15 let, kdy se kvůli dotacím rozhodly městské části Prahy pro cyklostezky.Fajn, já jen že chodci už uskakují všude.Na náplavce u Vltavy , na cestě Branickou loukou, ...
pokračování

Re: Re: Diky!

Slušný člověk nepotřebuje nikam jezdit, snažme se o to, aby vyrostl nový ekologický člověk. Já auto nikdy neměla, všude dojdu pěšky nebo MHD.
pokračování

Re: Diky!

No jo, to jsou sice hezká slova, ale realita je zcela jiná. Zejména se s realitou rozchází tvrzení, že tato opatření cyklistům, chodcům, atd. pomohou a nikomu neuškodí. Ve jménu tzv. ...
pokračování

Re: Diky!

Díky za reakci, snad se nám bude dařit dělat Prahu 3 čím dál tím více příjemnější pro chodce, případně pro cyklisty.
pokračování