Kauza3 = Žizkov nejen sobě?

Reakce na příspěvek

Re: Kauza3 = Žizkov nejen sobě?

13.10.2010 10:54 vložil JirkaP

Víte, mě přijde vtipné, jak kdekdo vidí v Kauze3 nějaký komplot, jen si nikdo není jistý za koho vlastně kopem. Názor, že jsme do zelena, se objevoval od vzniku zpravodaje. V neděli jsem si na webu ODS přečetl, že naše předvolební debata je agitací pro Věci veřejné a navíc Michal Konvička je na jejich kandidátce. Tuhle se do mě někdo obul, že jsem členem TOP 09. Když jsme rozdávali v ulicích Prahy 3 tištěné vydání zpravodaje, dozvěděl jsem se, že jsme jasní socani, jelikož máme v logu oranžovou. No a nakonec nejvtipnější byl jeden pán, který se do mě pustil, že nás rozhodně volit nebude, jelikož jsme z ODS a krademe jako straky (nutno podotknout, že kousek od našeho stánku stál předvolební sloup pana Zemana z ODS - http://www.kauza3.cz/komunalni-volby-2010/kauza3-v-ulicich-zizkova-a-vinohrad.html).

Každý máme svůj osobní názor. Každý z členů Kauza3.cz půjde k volbám a je pravděpodobné, že budeme volit jinak, jelikož prostě nejsme názorově jednotní. Jedno je však jisté, představa, že jako celek za nikoho nekopem, je pro hodně lidí prostě nestravitelná.



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Klukovská léta

Do Nakvasove ulice jsem se bála v roce 1967, kde rodiče mého muže měl domek a provozovali květinářství. Za námi žil herec Stanislav Neumann, jehož dům tam stojí dodnes. My ostatní ...
pokračování

Většinu roku neprší, ale občas i sněží, mrzne a padají trakaře.

Podle dat ČHMÚ v Praze je ročně 80-120 dnů s deštěm nad 1 mm, 40 - 100 dní se sněhem a 20 - 42 dní s celodenním mrazem, ale jen 40 - 50 jasných dní. Každé kryté schody a ...
pokračování

Máte zájem o nebankovní půjčku?

Nabízím finanční pomoc pro občany České republiky. Zajistím půjčku pro vaše potřeby za skvělých podmínek. Financování je ze soukromých zdrojů a není prověřeno majetkovými ...
pokračování