Kauza3 = Žizkov nejen sobě?

Reakce na příspěvek

Re: Kauza3 = Žizkov nejen sobě?

13.10.2010 10:54 vložil JirkaP

Víte, mě přijde vtipné, jak kdekdo vidí v Kauze3 nějaký komplot, jen si nikdo není jistý za koho vlastně kopem. Názor, že jsme do zelena, se objevoval od vzniku zpravodaje. V neděli jsem si na webu ODS přečetl, že naše předvolební debata je agitací pro Věci veřejné a navíc Michal Konvička je na jejich kandidátce. Tuhle se do mě někdo obul, že jsem členem TOP 09. Když jsme rozdávali v ulicích Prahy 3 tištěné vydání zpravodaje, dozvěděl jsem se, že jsme jasní socani, jelikož máme v logu oranžovou. No a nakonec nejvtipnější byl jeden pán, který se do mě pustil, že nás rozhodně volit nebude, jelikož jsme z ODS a krademe jako straky (nutno podotknout, že kousek od našeho stánku stál předvolební sloup pana Zemana z ODS - http://www.kauza3.cz/komunalni-volby-2010/kauza3-v-ulicich-zizkova-a-vinohrad.html).

Každý máme svůj osobní názor. Každý z členů Kauza3.cz půjde k volbám a je pravděpodobné, že budeme volit jinak, jelikož prostě nejsme názorově jednotní. Jedno je však jisté, představa, že jako celek za nikoho nekopem, je pro hodně lidí prostě nestravitelná.

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Kdo to podepsal?

Kdy a kdo tyto konkretní dvě smlouvy (s ODS a Banzai) podepsal?
pokračování

Re: Nádhera

Zdravím Pepo, drž se starej Žižkováku !!!
pokračování

Nádhera

Vážení,nádherně popsaná historie dnešní ,,Seifertky". Sám jsem bydlel na jejím konci (Táboritská 2) déle než 40 let,a prožil tam více než 1/2 života.. Dnes tam bydlí syn a ...
pokračování

Re: Re: upřesnění k jedné fotografii pana Vaňka

Dobrý den,jsem velmi rád,že se ještě někdo zajímá o historii Žižkova. Hospoda se jmenovala U Slanců,a nebyla hospodou obyčejnou! Chodil jsem tam tátovi pro pivo a vždycky jsem dostal ...
pokračování

Paní Jiřičná vyklízí své zaprášené šuplíky v Česku

Velmi děkuji za příspěvek p. Žaloudka. Při prvním pohledu na toto " krajkoví " Jiřičné jsem si vybavila Emiráty a nevím, proč by měly stát v komplexu, který je strohý a ...
pokračování

Nejčtenější

Podivné pronájmy na poliklinice

Když jsem se v prosinci minulého roku stal předsedou komise pro Vedlejší hospodářskou činnost na Praze 3, tušil jsem, že nás čeká mnoho práce. To, s čím jsem se následně ohledně nebytových prostor setkal, ovšem zdaleka předčilo moje očekávání. Rozhodl jsem se tedy o své zkušenosti podělit v sérii článků. Tento je první.
pokračování