Opilý tajemník Prahy 3 na videu z roku 2008... a stále tajemníkuje

Vložit nový příspěvek

7.5.2010

Opilý tajemník Prahy 3 na videu z roku 2008... a stále tajemníkuje

7.5.2010 00:33 vložil Bob1

Vzpomněl jsem si na video z roku 2008, kdy si pan tajemník Fišer notně přihnul a sedl za volant. Svou cestu, kterou zakončil několika nabouranými auty komentuje slovy "zničil jsem si kariéru". Řekl bych, že nezničil. S funkcí pana tajemníka to rozhodně nehlo...

Video si můžete připomenout zde: http://www.youtube.com/watch?v=z-igN6C_akU&feature=related

O funkci pana tajemníka si můžete přečíst zde: http://www.praha3.cz/volene-organy/vedeni-radnice/ing-petr-fiser.html

Reagovat  Reagovat s citací

Vložit nový příspěvek

DISKUSE

poděkování

Je potřeba poděkovat Jirkovi za dlouholetou energii, kterou v minulosti do Kauzy 3 vložil. Pro mnoho občanů Prahy 3 je Kauza zajímavý a oblíbený zdroj informací. Tak hodně zdaru v nové ...
pokračování

Re: Re: Husitská a přiléhající úsek Koněvovy

Dobrý den, reaguji na Váš příspěvek, můžete mi prosím poradit nebo napsat jakékoliv doporučení? V současné době se hodlám stěhovat z Brna do Prahy a našel jsem pěkné byty v ...
pokračování

Smolaři - Bellu a lidovci

Dobrý den Anno, A.Bellu je a byl členem ODS. Ohledně dodržování Desatera by bylo vhodnější se obrátit s dotazem přímo na pana exstarostu.
pokračování

Ježíšikriste, zase Bellu a jeho lidovci

Vážení, sám Bellu byl v rozporu se svou funkcí, když populisticky před volbami svolával do Atria před volbami lidi . Bellu by se měl věnovat své náboženské filozofii, z které ...
pokračování

Re: Re: Smolaři - Bellu a lidovci

Dobrý den, pane Konvičko, mám dotaz. Prosím , byl epizodní starosta A. Bellu lidovec nebo ODS? Absolvent teologické ( husitské ) fakulty mi nějak nejde dohromady s jeho civilním ...
pokračování

Nejčtenější

Personální změny v Kauze 3

Začátek roku 2019 nám přinesl několik změn v obsazení redakční rady Kauzy 3. První a patrně nejvýraznější změnou je, že z redakční rady odchází zakládající člen Kauzy 3 a od konce minulého roku starosta Prahy 3 Jiří Ptáček. Právě výkon nejvyšší politické funkce na Praze 3 je důvodem jeho rozhodnutí z redakční rady odejít. Zůstává nadále jen řadovým ...
pokračování

Podpora Autonomního sociálního centra Klinika

Jako Zelení a Zelené z Prahy 3 i jako občané a občanky vyjadřujeme podporu Autonomnímu sociálnímu centru Klinika, a současně nesouhlas s jeho plánovaným vyklizením ze strany Správy železniční dopravní cesty (SŽDC).
pokračování