Ostrý článek na účet OS Žižkov nejen sobě

Reakce na příspěvek

Neviděl bych to tak, ale podobně

12.2.2010 23:05 vložil Pražan odjinud

Neviděl bych to Bobe jako ostrý článek na účet OS. Mně to sice přišlo jako snaha na OS něco vytáhnout, ale jak to autor všechno zmuchlal dohromady, tak pro mne to nakonec vyznívá jako obyčejný blábol, u kterého nevím, co vlastně autor chtěl říci. A tak mě zaujal vydvatel listů a leccos se mi osvětlilo. Stačí se podívat na Silver Tree do obchodního rejstříku (www.justice.cz) a způsob vzniku této společnosti v prosinci 2009, lépe chápu i roztěkanost autora článku. Přitom mě ovšem zaujal Předmět podnikání:
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor bez poskytování jiných než základních služeb spojených s pronájmem
A dále pak vlastnické vztahy: Až do 10. února 2010 je tam ještě konkrétní jméno, ale pak pouze akcie na majitele. A tak mi to nápadně něco připomíná...Budu ze zvědavosti očekávat, kdy se Silver Tree objeví na seznamu dodavatelů služeb radnice P3 (nebo možná i jiné radnice).Je před volbama...



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Klukovská léta

Do Nakvasove ulice jsem se bála v roce 1967, kde rodiče mého muže měl domek a provozovali květinářství. Za námi žil herec Stanislav Neumann, jehož dům tam stojí dodnes. My ostatní ...
pokračování

Většinu roku neprší, ale občas i sněží, mrzne a padají trakaře.

Podle dat ČHMÚ v Praze je ročně 80-120 dnů s deštěm nad 1 mm, 40 - 100 dní se sněhem a 20 - 42 dní s celodenním mrazem, ale jen 40 - 50 jasných dní. Každé kryté schody a ...
pokračování

Máte zájem o nebankovní půjčku?

Nabízím finanční pomoc pro občany České republiky. Zajistím půjčku pro vaše potřeby za skvělých podmínek. Financování je ze soukromých zdrojů a není prověřeno majetkovými ...
pokračování