Parkování na Praze 3-Aneb Rezidentní zóny.

Reakce na příspěvek

rozporuplne reseni

10.10.2010 19:22 vložil Šárka Tesařová

Zdravím všechny diskutující.
Bydlím také na "kostničáku" a přestože mi dobře slouží paměť jako žižkovskému pepíkovi, tak stejně tak dobře nejsem nadšená ze současného řešení.
Parkování mě sice stojí 800 za rok, což není tak špatné, ale pak mi u domu zaparkuje
řemeslník a jeho účet o 200kč převyšuje odpracovanou hodinovou sazbu. A za co? "Paninko, parkovné...", takhle je to několikrát do měsíce. K tomu připočtu příbuzné, které musím vozit z přilehlého Karlína, kde všichni parkují, když přijedou na návštěvu a jsem trochu rozpačitá, zda je přínos opravdu tak velký jako jsou způsobené trable.A to je pouze můj osobní pohled.
Především tímto opatřením byla zničena velká část malých a středních podnikatelů na území Prahy 3 a ti co definitivně neskončili, tak mají alespoň řádně zkomplikovaný život. Pokud na Praze 3 podnikatelé nemohou sídlit a podnikat v klidu, aniž by jim někdo komplikoval život, tak se není co divit, že mizí. A kdo nám tu potom zůstane? Přece ti co nepotřebují auta .... narkomani, alkoholici, ...Tak nevím, možná by sama radnice mohla přehodnotit smysluplnost tohoto opatření.



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Klukovská léta

Do Nakvasove ulice jsem se bála v roce 1967, kde rodiče mého muže měl domek a provozovali květinářství. Za námi žil herec Stanislav Neumann, jehož dům tam stojí dodnes. My ostatní ...
pokračování

Většinu roku neprší, ale občas i sněží, mrzne a padají trakaře.

Podle dat ČHMÚ v Praze je ročně 80-120 dnů s deštěm nad 1 mm, 40 - 100 dní se sněhem a 20 - 42 dní s celodenním mrazem, ale jen 40 - 50 jasných dní. Každé kryté schody a ...
pokračování

Máte zájem o nebankovní půjčku?

Nabízím finanční pomoc pro občany České republiky. Zajistím půjčku pro vaše potřeby za skvělých podmínek. Financování je ze soukromých zdrojů a není prověřeno majetkovými ...
pokračování