Parkování na Praze 3-Aneb Rezidentní zóny.

Reakce na příspěvek

rozporuplne reseni

10.10.2010 19:22 vložil Šárka Tesařová

Zdravím všechny diskutující.
Bydlím také na "kostničáku" a přestože mi dobře slouží paměť jako žižkovskému pepíkovi, tak stejně tak dobře nejsem nadšená ze současného řešení.
Parkování mě sice stojí 800 za rok, což není tak špatné, ale pak mi u domu zaparkuje
řemeslník a jeho účet o 200kč převyšuje odpracovanou hodinovou sazbu. A za co? "Paninko, parkovné...", takhle je to několikrát do měsíce. K tomu připočtu příbuzné, které musím vozit z přilehlého Karlína, kde všichni parkují, když přijedou na návštěvu a jsem trochu rozpačitá, zda je přínos opravdu tak velký jako jsou způsobené trable.A to je pouze můj osobní pohled.
Především tímto opatřením byla zničena velká část malých a středních podnikatelů na území Prahy 3 a ti co definitivně neskončili, tak mají alespoň řádně zkomplikovaný život. Pokud na Praze 3 podnikatelé nemohou sídlit a podnikat v klidu, aniž by jim někdo komplikoval život, tak se není co divit, že mizí. A kdo nám tu potom zůstane? Přece ti co nepotřebují auta .... narkomani, alkoholici, ...Tak nevím, možná by sama radnice mohla přehodnotit smysluplnost tohoto opatření.

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Strebl není politik

Pan Strebl ani dobrý politik nikdy nebyl. O jeho vedení školství na Praze 3 kolují celé legendy. K ředitelskému sboru se chová jako nevycvalany dobytek. Má mizerné znalosti, empatii i ...
pokračování

To jsou piráti v praxi.

Jako opsané ze Slovenska, kde to samé provedl Matovič , kdy firma z Nitry s dluhem na sociálním a zdravotním získala kšeft v podobném m stylu jako onen Schtrebel.
pokračování

Upgrade stavu hlasování ze dne 24.3. v 11:30

37 pro výzvu ke vzdání se zastupitelského mandátu Štepána Štrebla ze 113 hlasujících tedy 32,7%. Členů Pirátské strany je 1123. Hlasoval tedy zatím 10,1% členů.
pokračování

souhlas

Tenhle článek čtu až teď, ale je věcnej a poctivej. Díky.
pokračování

Tak jak se těšíte?

Vypadá to, že od pondělka se vracíme do normálu, či-li bordel v ulicích až do rána, poblité chodníky a rozbité půllitry... ;)
pokračování

Nejčtenější

Čistíme Žižkov od billboardů

Byli jste v posledních dnech v okolí Ohrady? Pak jste si možná všimli, že zmizely další 4 velké billboardy a staré neudržované plakátovací plochy. Navíc zde v dohledné době snad dojde k odstranění dvou dalších billboardů čnících nad parkovištěm a ulicí Pod Krejcárkem.
pokračování

Piráti opravují díru v lodi. Zvládnou to?

Více než týden hýbe celostátními médii kauza Štěpána Štrébla a jeho firmy, která díky zapojení do zlatokopeckého rouškového byznysu dosáhla raketového růstu. Problémem je, že růst se dostavil až za Štréblova místostarostování a také díky dodávkám pro samosprávy či jejich organizace. Domnívám se, že vzhledem k reputačnímu riziku v době již započaté ...
pokračování