Parkování na Praze 3-Aneb Rezidentní zóny.

Reakce na příspěvek

Re: Chudák Radovan

24.1.2020 18:27 vložil Milan

Milý Honzo. Kretén je ještě velice slušné a málo výstižné slovo. Za celou dobu jejich existence jsem je neviděl dělat užitečnou práci, od samého počátku je zajímají jen odtahy, botičky, měření rychlosti a podobný druh šikany slušných (a pracujících, na rozdíl od nich) lidí. Prostě jen okrádají občany, protože jejich zásahy jsou pravidelně protizákonné. A peníze jdou do jejich kasičky na navýšení odměn. Debil Havel jim vymyslel funkci, teď už vládnou sami. A z našich peněz si je platíme. Ty parkovací zóny jsou totéž. Jen okrádat lidi. Za chvíli budeme platit i za vzduch a chůzi po chodníku.
Milanantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Otázka

A jak je to se sexuální orientací pana faráře?
pokračování

Reakce Štěpána Štrebla na článek.

Na níže uvedené adrese, je možné se seznámit s názory Štěpána Štrébla na článek. https://www.facebook.com/vitek.kalisz/posts/4124815290897021
pokračování

Strebl není politik

Pan Strebl ani dobrý politik nikdy nebyl. O jeho vedení školství na Praze 3 kolují celé legendy. K ředitelskému sboru se chová jako nevycvalany dobytek. Má mizerné znalosti, empatii i ...
pokračování

To jsou piráti v praxi.

Jako opsané ze Slovenska, kde to samé provedl Matovič , kdy firma z Nitry s dluhem na sociálním a zdravotním získala kšeft v podobném m stylu jako onen Schtrebel.
pokračování

Upgrade stavu hlasování ze dne 24.3. v 11:30

37 pro výzvu ke vzdání se zastupitelského mandátu Štepána Štrebla ze 113 hlasujících tedy 32,7%. Členů Pirátské strany je 1123. Hlasoval tedy zatím 10,1% členů.
pokračování