Současné kauzy Prahy 3 - všeobecná diskuse

Vložit nový příspěvek

21.4.2009

Ropuchy na Parukářce

20.7.2011 17:49 vložil Michal Váňa

Zájemcům o dění na Praze 3 doporučuji kliknout na následující odkaz, v tomto prázdninovém období mi také premiéra pořadu utekla.
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1095913550-nedej-se/


Reagovat  Reagovat s citací


Smrtka

9.9.2011 16:40 vložil Jirka

Koho Vám připomíná ta smrtka?
http://www.youtube.com/watch?v=Ho4PI9zaZy4&feature=results_main&playnext=1&list=PLF26A532F4757BBEC


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Smrtka

10.9.2011 13:22 vložil Martin

Že by jistý Matušek v oblíbené značce šupáka Hurdy? ;)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Smrtka

14.9.2011 14:27 vložil Kardinál

Jako by Matuškovi z oka vypadla :-)


Reagovat  Reagovat s citací


podzemní kontejnery

3.12.2011 22:51 vložil Radek Stamenov

Přátelé, věřím, že tento web je dobré místo (z hlediska počtu sympatizujících, bohužel nikoli z hlediska efektu), kde si ulevit nad nefunkčními a vnucenými podzemními kontejnery na tříděný odpad. Doposud jen zabíraly parkovací místa, ale tento týden jsem s hrůzou zjistil, že dosavadní kontejnery byly staženy. Jsem opravdu zvědav, jak to bude za dva tři měsíce komentováno v Radničních nnovinách. Kolik to stálo a kdo to protlačil / inkasoval provizi?
Bezpečnostní ostrůvky Želivského, Sefertova a další radši bez komentáře.
Osamocený pozitivní případ je levné a efektivní (byť úzké) zpevnění šikmé vyšlapané spojky na Jiřího z Poděbrad.


Reagovat  Reagovat s citací


Praha 3 opět na webu bulvárních Parlamentních listů

11.1.2012 22:25 vložil Tomáš Němec (Tomův deník)

Tentokrát o Tomáši Kalouskovi - viz http://www.parlamentnilisty.cz/rss/zpravy/Skandal-mistostarosty-Prahy-3-Pry-dal-pesti-kolegovi-pak-mel-sex-na-WC-219506


Reagovat  Reagovat s citací


Čistota ovzduší na Praze 3 za 70 mil. Kč

5.2.2012 15:06 vložil luca

Dobrý den, někdy cca před měsícem jsem našel malý článek v jedněch bulvárních novinách s tímto textem: "Obyvatelé třetí městské části budou nově znát kvalitu vzduchu, který denně dýchají. Praha 3 si tuto službu objednala na dalších patnáct let a zaplatí za ni sedmdesát milionů korun". Tolik citace. Tak jsem se snažil někde tyto informace najít - bohužel bezúspěšně (je možné, že špatně hledám, ale možná také v přemíře informací, které z MČ Praha 3 my obyvatelé dostáváme jsem je mohl přehlédnout). Jenom jsem našel usnesení rady č. 220 ze dne 20.4.2011 (http://www.praha3.cz/volene-organy/rada/usneseni/x2011/usneseni-rady-c-220-ze-dne-20-4-2011.html), kde rada schvaluje provedení koncesního řízení pro "Výběr koncesionáře pro poskytování monitoringu čistoty ovzduší na území Prahy 3". Realizací koncesního řízení byla pověřena AK Holec, Zuska & partneři za 980.000,- Kč, resp.1,176.000 vč. DPH. Neví někdo, kde bych ty informace o ovzduší našel? Je to samozřejmě k ničemu, protože mě osobně (předpokládám, že i ostatním) to nijak k ničemu nepomůže, ale když už za to platíme my všichni cca 4,6 mil ročně tak bych se rád kouknul. Děkuji a zdravím


Reagovat  Reagovat s citací


Hurda

9.2.2012 18:23 vložil Olda Polda

Vy nevíte z které kotelny Hurda vylezl?Vy neznáte jeho kamarády?Pamatuji ho jako utřinudláka když se paktoval s komunisty na Praze 3.Pak si sundal kabát a dál se kamarádil s bývalými členy KSČ v oblečcích modrých ptáků.A tak pokračuje dál za jejich podpory a dalších soudruhů z bývalé party v chobotničí politice.Ale je nutno si uvědomit,že žádný strom neroste do nebe a nakaždou svini se voda uvaří.


Reagovat  Reagovat s citací


kdo vládne?

10.2.2012 10:01 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Při pohledu na poslední anketu Kauzy3 mě napadá, že současné oficiální vedení Prahy 3 je vnímáno jako parta bezvýznamných lidí. Zatímco Hurda se Stropnickým jsou řadovými zastupiteli.


Reagovat  Reagovat s citací


Je Kauza3 objektivní

6.10.2012 13:01 vložil TRP

Určitě není. Kdo si toho ještě nevšiml, nechť si projde aktuality za poslední rok. Nedozví se z nich o panu Rathovi, asi proto, že je z ČSSD. Nedozví se nic o ministru Dobešovi a nefunkčních registrech vozidel, asi proto, že je VV a pak lidem. Nedozví se nic o ministru Drábkovi a panu Šiškovi, že by proto, že je to TOP 09. Asi se tady nepsalo, že pan Stropnický probumbal řidičák, není zelený? No pane Ptáčku (TOP09), pane Konvičko (VV) a pane Trejtnare (Zelení, ŽnS), tak jak je to s tou objektivitou? A vám ostatním to opravdu není divné?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Je Kauza3 objektivní

6.10.2012 22:33 vložil Jirka Ptáček

Dobrý den,
vysvětlení je prosté. K3 je lokálním zpravodajem o Praze 3. Psát zde o kauze středočeského hejtmana by bylo stejně mimo deklarované téma, jako bychom zde propírali senátora Nováka z ODS, který byl odsouzen za přijetí čtyřicetimiliónového úplatku.

Současně připomínám, že jsme opakovaně nabízeli prostor i zastupitelům z ODS. Je pouze jejich problém, že jej nikdy nevyužili.


Reagovat  Reagovat s citací


"Mobilní zeleň" v Olšanské ulici

9.12.2012 17:36 vložil bganicky

Dobrý den,

docela mě zaráží, že nikoho z kauzy3.cz netrkla kauza betonových kontejnerů alias "mobilní zeleně" v Olšanské ulici (viz http://www.praha3.cz/oblasti-pusobnosti/zivotni-prostredi-odpady-a-uklid/olsanska-ulice-by-se-mohla-zazelenit.html). To to tady opravdu nikomu nevadí? Přijde vám to jako rozumné řešení městské zeleně? Mám dojem, že jestli MČ Prahy 3 bude následovat příklad z Prahy 5, tak se nám z tohoto původně "nouzového řešení" stane norma a my už v Praze nové stromořadí asi nikdy neuvidíme. Argument s inženýrskými sítěmi a drahými přeložkami totiž půjde zřejmě efektivně použít u jakékoliv komunikace ve městě.

Ještě je šance toto řešení zastavit. Radnice zřídila e-mailovou adresu mobilnizelen@praha3.cz, kam mohou občané psát své připomínky k záměru a ty pak údajně budou zohledněny ve finálním rozhodnutí. Odeslat svou připomínku můžete případně i odsud: http://www.mobilnizelen.eu/

Díky každému, kdo si najde čas a napíše radnici svůj názor.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

DISKUSE

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Klukovská léta

Do Nakvasove ulice jsem se bála v roce 1967, kde rodiče mého muže měl domek a provozovali květinářství. Za námi žil herec Stanislav Neumann, jehož dům tam stojí dodnes. My ostatní ...
pokračování

Většinu roku neprší, ale občas i sněží, mrzne a padají trakaře.

Podle dat ČHMÚ v Praze je ročně 80-120 dnů s deštěm nad 1 mm, 40 - 100 dní se sněhem a 20 - 42 dní s celodenním mrazem, ale jen 40 - 50 jasných dní. Každé kryté schody a ...
pokračování

Máte zájem o nebankovní půjčku?

Nabízím finanční pomoc pro občany České republiky. Zajistím půjčku pro vaše potřeby za skvělých podmínek. Financování je ze soukromých zdrojů a není prověřeno majetkovými ...
pokračování