Výsledky voleb, varianty koalice

Reakce na příspěvek

Re: Samozřejmě

19.10.2010 20:46 vložil Pražan odjinud

No jo, ale zavázali se TOP 09, že s ODS nepůjdou? A i kdyby, důvody pro změnu rozhodnutí se vždy najdou. Nějak si nemůžu pomoci, ale jak se často psalo o Věcech veřejných, že jsou nečitelné, pro mne je mnohem nečitelnější TOP 09 - o jejich jakékoliv činnosti nevím z minula ani Ň. A kníže s Kalouskem přece nejsou žádná strana s nějakou základnou a ideologií. To takoví nestraníci či nezávislí se aspoň jako strana netváří.



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

OKAMŽITÉ PŮJČKY DO 1 HODINY

Dobrý den, potřebujete půjčku? Pro váš dům? Vaše podnikání? Nákup auta? Kolo? Založení vlastního podnikání? Vaše osobní potřeby? Vaše dluhy? Nabízím půjčky od 20 000 Kč do ...
pokračování

OKAMŽITÉ PŮJČKY DO 1 HODINY

Dobrý den, potřebujete půjčku? Pro váš dům? Vaše podnikání? Nákup auta? Kolo? Založení vlastního podnikání? Vaše osobní potřeby? Vaše dluhy? Nabízím půjčky od 20 000 Kč do ...
pokračování

Real life

There are always real and trustworthy people even in the midst of pretenders and liars, I am very pleased to be able to tell of a real private investigating company who can help with whatever, Check ...
pokračování

PŮJČKA BEZ PRODLUŽENÍ

Dobrý den, potřebujete hypoteční úvěr, úvěr na auto. máme nejlepší nabídku, naše služby jsou 100% zaručeny. můžete mít půjčku od 20 000 Kč do 60 000 000 Kč s velmi nízkou ...
pokračování

POCTIVÝ SOUKROMÝ INVESTOR, RYCHLE ZA PÁR MINUT

Nejsem banka, jsou to moje vlastní peníze, které všem půjčím velmi rychle a jednoduše bez protokolu. Jsem čestný, rychlý a spolehlivý soukromý věřitel a mám velmi vysoký kapitál na ...
pokračování