Výsledky voleb, varianty koalice

Reakce na příspěvek

Rád bych se mýlil, ale...

20.10.2010 01:14 vložil Josef

Rád bych se mýlil, ale několik lidí z TOP09 tady v Praze 3 dělá do realit (prodej, pronájmy, správu a údržbu včetně stavebních prací), to za prvé, za druhé TOP09 slibovali nejdražší možné nájemné a za třetí TU NEJDRAŽŠÍ PRIVATIZACI obecních bytů. Divil bych se, kdyby se nedali s Hurdovou ODS dohromady a nevyždímali aspoň to málo, co po téměř dvaceti letech monopolu ODS ještě v obci zbylo. Není nad to být "pravověrným pravicovým voličem" v KOMUNÁLNÍCH volbách. Když pták změní barvu z modré na fialovou, tak je to prostě zase jenom pták. A vrána k vráně sedá, jde přece v první řadě o prachy, aspoň Vašek tenista, co chodí na ruskou ambasádu, to lidem vštěpoval velmi dlouho. Rád bych se opravdu mýlil, ale pro jistotu jsem TOP09 nevolil. Volil jsem sousedy, které dobře znám a kteří se zdejší totalitní ODS nebojí a byli mi zárukou, že s takovou ODS spolupracovat nebudou. Za své postoje k radnici vedené ODS byli totiž již v minulosti dostatečně potrestáni... Navíc kandidáti z TOP09 se ani neobtěžovali své případné voliče z obecních domů navštívit a vysvětlit jim své skvělé volební záměry, u nás teda NEBYLI. Sami si můžete domyslet PROČ. Zkrátka jen skvěle využili situace a současné nálady pravověrných tzv. PRAVICOVÝCH voličů, kteří se dvacet let o skutečnou politiku ODS nezajímali, pravidelně tuto PRAVICOVOU straku volili a když se konečně novináři rozhoupali a začali psát o věcech, které se děly po těch celých dvacet let, tak svůj PRAVICOVÝ hlas dali opět té PRAVÉ straně, o které OPĚT nic nevědí. Gratuluji. Abych nebyl případně nařčen z levičáctví, tak si dovolím podotknout, že od roku 1991 pracuji na ŽL a za tu dobu jsem potkal mnoho bohatých lidí, kteří se oslovovali třeba "vole" a měli nádherná auta s pěkně zapamatovatelnými SPZetkami a taky nádherné prsaté blondýny. Zvláště hodně jsem jich potkal na sjezdu ODS. Modrou svazáckou košili prostě vyměnili za modrou legitku a bony za Eura. Prostě je dobré být na té SPRÁVNÉ straně, když to sype. Takže občane, kupředu pravá, zpátky ni flok... Ona totiž tzv. PRAVÁ bývá dost často levá a nejen u nás v Kocourkově, ale i v Itálii, Francii či na Slovensku. Nakonec tu slavnou globální krizi zavinili právě ti NEJPRAVĚJŠÍ, prostě jen měli FURT MÁLO. A kdo to zaplatí? Přece ten póvl dole, co jezdí sockou. Nebo je to jinak? Že by si pravověrný PRAVIČÁK hodlal utahovat opasek? To bych se vážně divil... Paroubky a jiné další postkomunisty taky nevolím, to pro pořádek. A taky nefandím Spartě ani Slávii a milionáře, co se honí za pukem či míčem, fakt nežeru, ale holky maj ti fairplay sportovci fakt pěkný, skoro jako ti kluci z fairplay ODS...



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

OKAMŽITÉ PŮJČKY DO 1 HODINY

Dobrý den, potřebujete půjčku? Pro váš dům? Vaše podnikání? Nákup auta? Kolo? Založení vlastního podnikání? Vaše osobní potřeby? Vaše dluhy? Nabízím půjčky od 20 000 Kč do ...
pokračování

OKAMŽITÉ PŮJČKY DO 1 HODINY

Dobrý den, potřebujete půjčku? Pro váš dům? Vaše podnikání? Nákup auta? Kolo? Založení vlastního podnikání? Vaše osobní potřeby? Vaše dluhy? Nabízím půjčky od 20 000 Kč do ...
pokračování

Real life

There are always real and trustworthy people even in the midst of pretenders and liars, I am very pleased to be able to tell of a real private investigating company who can help with whatever, Check ...
pokračování

PŮJČKA BEZ PRODLUŽENÍ

Dobrý den, potřebujete hypoteční úvěr, úvěr na auto. máme nejlepší nabídku, naše služby jsou 100% zaručeny. můžete mít půjčku od 20 000 Kč do 60 000 000 Kč s velmi nízkou ...
pokračování

POCTIVÝ SOUKROMÝ INVESTOR, RYCHLE ZA PÁR MINUT

Nejsem banka, jsou to moje vlastní peníze, které všem půjčím velmi rychle a jednoduše bez protokolu. Jsem čestný, rychlý a spolehlivý soukromý věřitel a mám velmi vysoký kapitál na ...
pokračování