Výsledky voleb, varianty koalice

Reakce na příspěvek

Re: Kmotři a kmotři a kmotři

20.10.2010 20:07 vložil Kardinál

Dobrý den,
jmenoval jste pana Jungwirtha jako slušného člověka. Osobně jej vůbec neznám. Sledoval jsem však pozorně počínání místní radnice v uplynulých 8 letech. Zastupitelský klub ODS hlasoval v 99% případů naprosto jednotně. Všichni ti „slušní“ lidé se dobrovolně stali poddanými otrokáře Hurdy. Hlasovali i pro dotační plán Prahy 3, který Hurdovi nahrál 1/3 všech dotací na kulturu. Hlasovali stejně jednotně i pro čachry s obecním majetkem v obecních firmách. Většina z nich za odměnu získala placené posty v dozorčích radách a představenstvech zmíněných firem. A to včetně pana Jungwirtha.
Tedy všichni mají podíl na tom radničním marasmu. Bez rozdílu.
Ohledně TOP 09 – naprosto s Vámi souhlasím, že je velkou neznámou. I mě znepokojuje, že velký vliv bude mít parta neznámých a z toho důvodu i nečitelných lidí. A i proto jsem je nevolil. Na druhou stranu je třeba ctít jakousi presumpci neviny. Zatím je beru jako subjekt s mě blízkým programem a budu rád, pokud jej budou naplňovat. To jakého si vyberou spojence, mnohé napoví.

A Poche? Ten je snad úplně mimo hru.



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

OKAMŽITÉ PŮJČKY DO 1 HODINY

Dobrý den, potřebujete půjčku? Pro váš dům? Vaše podnikání? Nákup auta? Kolo? Založení vlastního podnikání? Vaše osobní potřeby? Vaše dluhy? Nabízím půjčky od 20 000 Kč do ...
pokračování

OKAMŽITÉ PŮJČKY DO 1 HODINY

Dobrý den, potřebujete půjčku? Pro váš dům? Vaše podnikání? Nákup auta? Kolo? Založení vlastního podnikání? Vaše osobní potřeby? Vaše dluhy? Nabízím půjčky od 20 000 Kč do ...
pokračování

Real life

There are always real and trustworthy people even in the midst of pretenders and liars, I am very pleased to be able to tell of a real private investigating company who can help with whatever, Check ...
pokračování

PŮJČKA BEZ PRODLUŽENÍ

Dobrý den, potřebujete hypoteční úvěr, úvěr na auto. máme nejlepší nabídku, naše služby jsou 100% zaručeny. můžete mít půjčku od 20 000 Kč do 60 000 000 Kč s velmi nízkou ...
pokračování

POCTIVÝ SOUKROMÝ INVESTOR, RYCHLE ZA PÁR MINUT

Nejsem banka, jsou to moje vlastní peníze, které všem půjčím velmi rychle a jednoduše bez protokolu. Jsem čestný, rychlý a spolehlivý soukromý věřitel a mám velmi vysoký kapitál na ...
pokračování