Výsledky voleb, varianty koalice

Vložit nový příspěvek

16.10.2010

apelovat na TOP 09

20.10.2010 00:42 vložil M. Chytil

doporučuji apelovat na regionální organizaci TOP 09 Praha 3 - email praha3@top09.cz. E mail na kanditátku na starostu ing. Hujovou je hujova.top09@seznam.cz.

Je třeba je zasypat výzvami, aby nešli do koalice s ODS


Reagovat  Reagovat s citací


Rád bych se mýlil, ale...

20.10.2010 01:14 vložil Josef

Rád bych se mýlil, ale několik lidí z TOP09 tady v Praze 3 dělá do realit (prodej, pronájmy, správu a údržbu včetně stavebních prací), to za prvé, za druhé TOP09 slibovali nejdražší možné nájemné a za třetí TU NEJDRAŽŠÍ PRIVATIZACI obecních bytů. Divil bych se, kdyby se nedali s Hurdovou ODS dohromady a nevyždímali aspoň to málo, co po téměř dvaceti letech monopolu ODS ještě v obci zbylo. Není nad to být "pravověrným pravicovým voličem" v KOMUNÁLNÍCH volbách. Když pták změní barvu z modré na fialovou, tak je to prostě zase jenom pták. A vrána k vráně sedá, jde přece v první řadě o prachy, aspoň Vašek tenista, co chodí na ruskou ambasádu, to lidem vštěpoval velmi dlouho. Rád bych se opravdu mýlil, ale pro jistotu jsem TOP09 nevolil. Volil jsem sousedy, které dobře znám a kteří se zdejší totalitní ODS nebojí a byli mi zárukou, že s takovou ODS spolupracovat nebudou. Za své postoje k radnici vedené ODS byli totiž již v minulosti dostatečně potrestáni... Navíc kandidáti z TOP09 se ani neobtěžovali své případné voliče z obecních domů navštívit a vysvětlit jim své skvělé volební záměry, u nás teda NEBYLI. Sami si můžete domyslet PROČ. Zkrátka jen skvěle využili situace a současné nálady pravověrných tzv. PRAVICOVÝCH voličů, kteří se dvacet let o skutečnou politiku ODS nezajímali, pravidelně tuto PRAVICOVOU straku volili a když se konečně novináři rozhoupali a začali psát o věcech, které se děly po těch celých dvacet let, tak svůj PRAVICOVÝ hlas dali opět té PRAVÉ straně, o které OPĚT nic nevědí. Gratuluji. Abych nebyl případně nařčen z levičáctví, tak si dovolím podotknout, že od roku 1991 pracuji na ŽL a za tu dobu jsem potkal mnoho bohatých lidí, kteří se oslovovali třeba "vole" a měli nádherná auta s pěkně zapamatovatelnými SPZetkami a taky nádherné prsaté blondýny. Zvláště hodně jsem jich potkal na sjezdu ODS. Modrou svazáckou košili prostě vyměnili za modrou legitku a bony za Eura. Prostě je dobré být na té SPRÁVNÉ straně, když to sype. Takže občane, kupředu pravá, zpátky ni flok... Ona totiž tzv. PRAVÁ bývá dost často levá a nejen u nás v Kocourkově, ale i v Itálii, Francii či na Slovensku. Nakonec tu slavnou globální krizi zavinili právě ti NEJPRAVĚJŠÍ, prostě jen měli FURT MÁLO. A kdo to zaplatí? Přece ten póvl dole, co jezdí sockou. Nebo je to jinak? Že by si pravověrný PRAVIČÁK hodlal utahovat opasek? To bych se vážně divil... Paroubky a jiné další postkomunisty taky nevolím, to pro pořádek. A taky nefandím Spartě ani Slávii a milionáře, co se honí za pukem či míčem, fakt nežeru, ale holky maj ti fairplay sportovci fakt pěkný, skoro jako ti kluci z fairplay ODS...


Reagovat  Reagovat s citací


Ale pozor

20.10.2010 10:23 vložil Pedro

Pokud to budete někdo dělat, tak prosím kulturně. Jinak to může mít naprosto opačný efekt. Není cílem někoho zprudit


Reagovat  Reagovat s citací


ten příspěvek výše---

20.10.2010 10:24 vložil Pedro

patřil k té výzvě na bombardování TOPky emaily. Není tam možnost reagovat, jen citovat...


Reagovat  Reagovat s citací


termín jednání

20.10.2010 10:32 vložil Schimanski

Netušíte někdo, kdy mají proběhnout jednání o koalici na P3? Upřímně doufám ve zdravý rozum a konečnou koalici s ŽNS..


Reagovat  Reagovat s citací


Re: apelovat na TOP 09

20.10.2010 11:32 vložil L.Čámský

Asi dobrý nápad. Ale nepotvzené zprávy z Źižkovského podsvětí hovoří o tom, že pí. Hujová to byl takový vtip pro voliče a že nyní již TOP09 nominovala někoho jiného.
Ví někdo něco - co že je pravdivého na tomto? A zda-li je to pravdivé?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: apelovat na TOP 09

20.10.2010 14:32 vložil Mojžíš

No tak jestli se tohle potvrdí, tak to bude hezká taškařice :) Podle mě je to pitomost... I když pravda je, že pokud vím, tak předsedou TOP09 na Praze 3 je někdo jiný, než paní Hujová. Čili, teoreticky by to dávalo smysl. To nic nemění na tom, že by měli dodržet sliby voličům dané před volbami.


Reagovat  Reagovat s citací


Kmotři a kmotři a kmotři

20.10.2010 18:40 vložil Trett

Povídání o kmotrech zní už trochu ohraně. Díval jsem se na seznam nově zvolených zastupitelů a překvapuje mě, že v něm figuruje třeba takový M. Poche (ČSSD), usvědčený z nezákonného jednání. Nikomu z Vás to nevadí? Oproti tomu MUDr. Jungwirth nebo MUDr. Hanychová, to jsou kmotři jak vyšití, jen co je pravda (kmotra rodu ženského se ještě naštěstí neujala). Takový Jungwirth je jeden z nejslušnějších lidí, které ze seznamu těch, co nás mají zastpovat v následujících 4 letech zastupovat, znám. Stropnický a Rut jsou pro mě také čitelnými lidmi, ale TOP 09? Nevím, neznám. Kandidátka na starostku Hujová vypadá na záznamu z debaty, jakoby všechno četla nebo měla naučené a ostatní? Víte o nich něco? Co jsou zač? Na to bych se zaměřil především. Pokud ŽNS chce jednat o koalici s TOP 09, asi ví s kým. A to by mě hodně zajímalo!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Kmotři a kmotři a kmotři

20.10.2010 20:07 vložil zirafa

Dobrý den,
jmenoval jste pana Jungwirtha jako slušného člověka. Osobně jej vůbec neznám. Sledoval jsem však pozorně počínání místní radnice v uplynulých 8 letech. Zastupitelský klub ODS hlasoval v 99% případů naprosto jednotně. Všichni ti „slušní“ lidé se dobrovolně stali poddanými otrokáře Hurdy. Hlasovali i pro dotační plán Prahy 3, který Hurdovi nahrál 1/3 všech dotací na kulturu. Hlasovali stejně jednotně i pro čachry s obecním majetkem v obecních firmách. Většina z nich za odměnu získala placené posty v dozorčích radách a představenstvech zmíněných firem. A to včetně pana Jungwirtha.
Tedy všichni mají podíl na tom radničním marasmu. Bez rozdílu.
Ohledně TOP 09 – naprosto s Vámi souhlasím, že je velkou neznámou. I mě znepokojuje, že velký vliv bude mít parta neznámých a z toho důvodu i nečitelných lidí. A i proto jsem je nevolil. Na druhou stranu je třeba ctít jakousi presumpci neviny. Zatím je beru jako subjekt s mě blízkým programem a budu rád, pokud jej budou naplňovat. To jakého si vyberou spojence, mnohé napoví.

A Poche? Ten je snad úplně mimo hru.


Reagovat  Reagovat s citací


Kmotři, kmotři, kmotři...

20.10.2010 20:19 vložil Trett

Bylo napsáno: "Zastupitelský klub ODS hlasoval v 99% případů naprosto jednotně. Všichni ti „slušní“ lidé se dobrovolně stali poddanými otrokáře Hurdy." Tam samozřejmě nepatří paní doktorka Hanychová, nebo ano? I kdybych přistoupil na Váš názor, že jde o "poddané otrokáře Hurdy", zajímalo by mě, jestli tito lidé udělali i něco pozitivního pro občany Prahy 3 za minulé čtyři roky? Nebo se jen "kmotřili" a loupili? Víte, zajímá mě, nakolik jsme schopni vidět konkrétní výsledky něčí práce, kdo je nám třeba nesympatický. Příklad. Ondřeje Ruta a jeho SZ bych nikdy nevolil, ale jeho zprůsob vystupování je mi sympatický, protože je kultivovaný, racionální a věcný. Kolikrát předkládal na zastupitelstvu zajímavé věci a proto má můj respekt. Ale nenapsal bych o něm, že je "vůl" jen proto, že je spojenec "otrokáře Stropnického" :-) Zkusme být konkrétní.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Kmotři, kmotři, kmotři...

20.10.2010 21:47 vložil zirafa

O paní doktorce Hanychové nic nevím. Z mého pohledu je to stejné, jako s tou TOP 09, tedy nemohu ji z ničeho podezírat. Na druhou stranu, ona představuje jen 1/9 té party.
V Praze 3 se udělalo spousta dobrého. To je jasné. Ale uvědomte si, že Praha 3 disponuje s ročním rozpočtem 1,2 mld. Jedním z úkolů je radnice je tu sumu utratit co nejefektivnějším způsobem a zabránit únikům. A to se podle mě nestalo.
Volební agitaci ODS ve smyslu „zaplatili jsme nové parky, zaplatili jsme strážníkům nová auta…“ nepovažuji za férovou. Oni utráceli obecní peníze, tedy i moje a Vaše. A o nějaké efektivitě v posledních 4 letech nemůže být řeč. Z mého pohledu svou úlohu nezvládli.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Kmotři, kmotři, kmotři...

21.10.2010 07:51 vložil Henry

Pánové, je třeba si uvědomit jednu věc - bolševik plenil tuto zemi 40 let. Výsledek známe, je tristní. ODS na pražských radnicích zevluje 20 let. Neznám nikoho, kdo by se za tu dobu nezačal chovat tak, že mu radnice patří (to se týká i magistrátu Prahy). Tudíž, mezi ODSáky v minulém zastupitelstvu mohou být jen větší hajzlové a menší hajzlové. Případně tam pak mohou být moulové a prospěcháři. Žádná z těchto skupin ale každopádně nemá právo tam sedět dál. Komunisti jsou dneska mimo hru. Nikdo s nimi nechce dělat koalice, nikdo se s nim i vevětšině případů nebaví. Nepřísluší náhodou tato klatba dnes také ODS (a dalším podobným starým stranám?). O co jsou dnešní ODSáci lepší než dnešní komunisté? A že je lidi volí? I komunisty lidi volí. Proč, to nevím, ale je to tak. Takže se na to pojďme podívat z pohledu faktů a přiznat si, že to, co dokázala ODs na PRaze 3 za posledních 20 let by dokázala skutečná demokratická strana za jedno volební období. Ono je totiž strašně snadné rozdvat obecní peníze. Tito takzvaní manažeři umí je právě toto - rozdávat. Neumí ale peníze získávat. Ty přicházejí sami. Maximálně se přistoupí k prodeji obecního majetku (což je také vlastně rozdávání). ODSáky bych odstavil od moci a dal bych jim šanci až za pár let, kdy nebude už žádný obecní majetek k prodeji, kdy bude potřeba otáčet každou korunu. Pak teprve by mohli ukázat, co umí. Dříve ne, za žádnou cenu!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

DISKUSE

Re: Re: Drobné úpravy

koňské povozy rozvážely bloky ledu do hospod i po 50ých letech.
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Klukovská léta

Do Nakvasove ulice jsem se bála v roce 1967, kde rodiče mého muže měl domek a provozovali květinářství. Za námi žil herec Stanislav Neumann, jehož dům tam stojí dodnes. My ostatní ...
pokračování

Většinu roku neprší, ale občas i sněží, mrzne a padají trakaře.

Podle dat ČHMÚ v Praze je ročně 80-120 dnů s deštěm nad 1 mm, 40 - 100 dní se sněhem a 20 - 42 dní s celodenním mrazem, ale jen 40 - 50 jasných dní. Každé kryté schody a ...
pokračování