Výstavba tzv. ústupového bydlení

Reakce na příspěvek

Výstavba tzv. ústupového bydlení

18.7.2010 21:00 vložil Evans

Dobrý den,

zajímal by mě názor spoluobčanů na projekt tzv. ústupového bydlení tak, jak byl předestřen v Radn. novinách č.7-8/2010. Jsem konsternována vidinou 8patrového a 6ti patrového domu na horizontu Žižkova (najednou s tím nemají památkáři problém!?). Navíc, po zkušenostech s "hospodařením" s byty radnicí Prahy 3 nejsem zdaleka přesvědčena, že půjde o ústupové byty pro tzv. sociálně slabší spoluobčany. Zcela by se tím změnil ráz hojně navštěvované odpočinkové a sportovní zóny, s čímž nemohu souhlasit. V článku jsou navíc uváděny nepravdy, resp. zamlčována fakta o současném a minulém využití. Nemohu si pomoci, ale opět se zcela oprávněně obávám o zakšeftování, bez ohledu na občany Žižkova. Pročpak příslušní představitelé radnice s tímto projektem tak pospíchají? Je to pochopitelné, je potřeba urychleně uzavřít smlouvy, protože po podzimních volbách už tam nemusejí být... Prosím nedopusťmě to. Mezi občany Prahy 3 vzniká petice s odporem k této případné výstavbě, která vyvrcholí v úterý 20.7.2010 večer v prostorách kempu Pražačka.
Více viz www.prazacka.info



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Klukovská léta

Do Nakvasove ulice jsem se bála v roce 1967, kde rodiče mého muže měl domek a provozovali květinářství. Za námi žil herec Stanislav Neumann, jehož dům tam stojí dodnes. My ostatní ...
pokračování

Většinu roku neprší, ale občas i sněží, mrzne a padají trakaře.

Podle dat ČHMÚ v Praze je ročně 80-120 dnů s deštěm nad 1 mm, 40 - 100 dní se sněhem a 20 - 42 dní s celodenním mrazem, ale jen 40 - 50 jasných dní. Každé kryté schody a ...
pokračování

Máte zájem o nebankovní půjčku?

Nabízím finanční pomoc pro občany České republiky. Zajistím půjčku pro vaše potřeby za skvělých podmínek. Financování je ze soukromých zdrojů a není prověřeno majetkovými ...
pokračování