ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad

Reakce na příspěvek

Otázky bez odpovědí

28.6.2012 15:11 vložil David Yilma

Dobrý den všem diskutujícím,
pan Dosedla ve svém článku napadl způsob výběrového řízení bez dalších podrobností a informací proč se tak rozhodl učinit. V textu se odkazuje na to, že jsou informace utajované a argumenty si bere z obecné zprávy od členky komise, kterou jmenovala ŠR.

Já jsem byl zvolen do té samé komise za pedagogy a dle toho co jsem si přečetl v zákoně, proběhlo výběrové řízení podle pravidel. Dovolím si za sebe tvrdit, že na nějakou nejasnost bych se snažil (snad nejen já) upozornit již při běhu a nikoli měsíc a týden po samotném výběru.

Díky za vysvětlení a stanovisko pana Stropnického dále v diskuzi. Chápu jej a bylo by to skvělé. Bohužel, ze své vlastní zkušenosti mohu tvrdit, že domluva a diskuze se zástupci ŠR je velmi obtížná. Sám jsem absolvoval na různých úrovních za 6 měsíců pouze 3 setkání. Vždy se stejným výsledkem, který nepřinesl nic nového. Zástupci ŠR pouze opakovali stejné věty, které jsem já a kolegové slyšeli v lednu na naše vlastní vyžádání. Bez naší aktivity, bychom nevěděli zřejmě nic.

Naše otázky, které klademe na ŠR bezmála polovinu roku jsou stále nevyjasněné. Příkladem takové otázky je. Z jakého důvodu ŠR použila na pochybení pana ředitele, které nalezla ČŠI téměř nejvyšší možný trest? Proč bylo nutné tolik pospíchat a neptat se nikoho (např. pedagogů, ČŠI) na názor. Z jakého důvodu podala návrh na vypsání konkurzu ŠR a nikoli ČŠI, které může erudovaně situaci posoudit? Atak dále a podobně.

Musím konstatovat, že mě a další pedagogy vleklá situace mrzí o to víc, že si myslíme, že ŠR by měla školu spíše stmelovat, komunikovat a vést k lepší kvalitě než se uzavírat, jednat na vlastní pěst bez zjištění relevantních názorů.

S pozdravem... Mgr. David Yilma (učitel ZŠ Jiřího z Poděbrad)

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Reakce Štěpána Štrebla na článek.

Na níže uvedené adrese, je možné se seznámit s názory Štěpána Štrébla na článek. https://www.facebook.com/vitek.kalisz/posts/4124815290897021
pokračování

Strebl není politik

Pan Strebl ani dobrý politik nikdy nebyl. O jeho vedení školství na Praze 3 kolují celé legendy. K ředitelskému sboru se chová jako nevycvalany dobytek. Má mizerné znalosti, empatii i ...
pokračování

To jsou piráti v praxi.

Jako opsané ze Slovenska, kde to samé provedl Matovič , kdy firma z Nitry s dluhem na sociálním a zdravotním získala kšeft v podobném m stylu jako onen Schtrebel.
pokračování

Upgrade stavu hlasování ze dne 24.3. v 11:30

37 pro výzvu ke vzdání se zastupitelského mandátu Štepána Štrebla ze 113 hlasujících tedy 32,7%. Členů Pirátské strany je 1123. Hlasoval tedy zatím 10,1% členů.
pokračování

souhlas

Tenhle článek čtu až teď, ale je věcnej a poctivej. Díky.
pokračování

Nejčtenější

Rodinné podnikání podle piráta Štrébla

14 dní čeřil vody celostátních médií případ žižkovského pirátského místostarosty Štěpána Štrébla a jeho rouškového byznysu s Čínou. Ten zaznamenal raketový nárůst mj. díky dodávkám institucím, kde vládnou Piráti. Od veřejných institucí měla údajně firma Strebl s.r.o. minulý rok zakázky na dodání ochranných pomůcek za 117 milionů, zatímco rok před ...
pokračování