Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Možnost vyslat svého zástupce do debaty by měl mít každý z kandidujících subjektů

18.4.2014 14:02 vložil Tomáš Štampach

Vážený pane Hellere,
jak jsem již avizoval, myslím, že by bylo možno uspořádat debaty 2. A to i v jeden termín, namísto plánované jedné 2hodinové debaty by proběhly dvě 1,5hodinové debaty a to ihned po sobě s půlhodinovou pauzou. tento můj komentář tedy spíše než Vám, opětovně určen organizátorům z Kauza 3.
Mj. pane Heller, volební matematika do zastupitelstva je naprosto neúprosná, což jistě sám dobře víte. Pokud dané uskupení nemá plně obsazenou kandidátku, jeho šance ve volbách jsou naprosto minimální, tudíž pokud se hypoteticky přihlásí jeden, zvolen na 99,99 % nebude... Přijde mi toto teď od Vás bohužel jako trošku alibistický poznatek. Ale i přesto se budu opakovat, ať jsou debaty 2, první třeba pro "menší" subjekty, druhá pro ty "větší"...
A závěrem se neopomenu zeptat, jak to vůbec vypadá s volební obvodem? Budou si moci všichni obyvatelé Prahy 3 volit starostu "nepřímo" prostřednictvím svého volebního lístku nebo bude opět účelové dělení na 4 obvody, které znevýhodňuje menší politické subjekty? Pevně věřím, že TOP 09 splní v tomto svoje předsevzetí a i ostatní, minimálně koaliční, subjekty ji v tom podpoří.
Děkuji

T. Štampachantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama