Kauza3 hledá další dopisovatele

Kauza3 hledá další dopisovatele

Zajímáte se o dění okolo vás a chcete se podělit o své informace, nebo na něco upozornit? Ozvěte se nám a staňte se trvalou spolupracovnicí či spolupracovníkem redakce Kauza3. Chcete informovat své sousedy a spoluobčany o svém nápadu, projektu, nebo najít lidi se stejným problémem a společně jej zkusit řešit? Napište článek a my jej rádi zveřejníme.

Chceme více a lépe informovat o podnikatelských a stavebních záměrech, o činnosti občanských sdružení činných v Praze 3. Hledáme i dopisovatele znalé prostředí škol, školek a volnočasových aktivit dětí. Chceme více a lépe mapovat kulturní a společenský život i možnosti sportovního vyžití. 

A abychom to zvládli, potřebujeme VÁS aktivní čtenáře proměnit na aktivní psavce (blogery). Vaše kratičké texty z každodenního života
mohou pomoci doplňovat rubriku Aktuality. Můžete si také vybrat jednu z našich rubrik a napsat obšírnější text a doplnit jej fotografiemi.

Uvítáme i zaslání samostatných fotografií, na kterých se Vám podaří zachytit  něco zajímavého.

Kauza3 má patřit Vám, čtenářům. Kauza3 má být místem, kde se budeme potkávat, navzájem se doplňovat a vytvářet neformální komunitu "občanské společnosti". Napište o problému, který Vás pálí. Podělte se o radost z podařeného projektu.

Svoje příspěvky prosím posílejte na emailovou adresu posta@kauza3.cz. (U fotografií doporučujeme formát 600x450bodů a rozlišení 72 DPI.)


Související články

Kauza3 opět do vašich poštovních schránek.

Je to již téměř rok, kdy obyvatelé Prahy 3 mohli otevřít nulté číslo papírového vydání zpravodaje Kauza3, přesněji to bylo v listopadu 2008. Během roku jsme hledali finanční zdroje, abychom pro naše internetové čtenáře, fanoušky a podporovatele, mohli připravit další tištěné vydání. pokračování
reklama