Diskuse

KAUZA3.cz zaznamenala 20 000 návštěv – pomozte nám jít dále!

Vložit nový příspěvek

Chceme změnu?

27.3.2008 22:04 vložil Martin Humlhans

Vážení spoluobčané,
věřím, že nejsem sám, kdo vnímá dosavadní chování současného i předchozího vedení radnice Prahy 3 jako bezmeznou aroganci a výsměch volitelům. Namísto hájení zájmů občanů a rozvoje MČ máme možnost vidět hrabání do vlastních kapes prostřednictvím firem patřících samotným radním z ODS a ČSSD, podezřelé privatizace činžovních domů, ZPS a spoustu dalších neuvěřitelností.
Pokud tedy stojíme o změnu, měli bychom tedy asi volit lidi z jiných politických stran. Samozřejmě si nedělám žádné iluze o tom, že pouze v současných vládnoucích stranách jsou ti špatní a ti ostatní jsou beránci. Nicméně jsem přesvědčený, že stávající svoji šanci dostali již několikrát, ale využili ji pouze k tomu, co jsem popisoval výše.
Jsem vděčný autorům tohoto webu, že obětují svůj volný čas a peníze, aby nás informovali o nechutném chování vedení radnice. Bohužel, internet zatím nestačí a chtít např. po seniorech, aby se na něj připojili a hledali informace, je holý nesmysl. Proto si myslím, že přispění i malou částkou na tištěnou formu Kauzy3, je investicí do budoucna. Raději dám 500,00 Kč na dobrou věc, než abych nedobrovolně sponzoroval podnikání třeba radního Hurdy formou odvedených daní.
Pokud máte odlišný názor, myslím, že nemá smysl v provozování Kauzy3 pokračovat, bude to jen ztracený čas...


Reagovat  Reagovat s citací


reci, reci, jen reci

26.3.2008 15:35 vložil vesely Hurda

Koukam, ze zapalenych diskuteru je zde dostatek, ale kdyz se divam na ochotu ctenaru spojit svuj zapal a rozhorceni s konkretnim skutkem, tedy s ochotou investovat do zlepseni pomeru na radnici treba kilo, tak skutek utek. Tak si tu pekne hrajte...


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama