Žižkov zasáhne do dějin

Žižkov zasáhne do dějin

V době nejrůznějších spekulací o volbě prezidenta jsme objevili smělé plány obou táborů. Kandidáti shodně využijí nové módy zakrývat pražské památky lešením s billboardem.

Jen pár dní zbývá do události, kterou žije doslova celá zem. S hrdostí musíme konstatovat, že se zraky národa znovu obrátí na náš Žižkov. Média jistě řádně protřepou obrovský plakát, který se švejnarovci chystají umístit na lešení okolo pomníku Jana Žižky na Vítkově. Zopakují tak v dokonalejší podobě svou akci ze senátních voleb, kdy Žižku oblékli do trička se jménem senátorky Táni.
Naproti přes údolí se jim navzdory vztyčí mohutná protiváha, která jistě přímo před okny volebního sálu připomene všem volitelům tu správnou volbu osobnosti do čela země. Klausovcům přitom přála náhoda. Klausův tajemník Weigl chtěl v absolutním soukromí bez šmírování  bezpečnostních kamer oslavit svoje narozeniny s kamarádem Šloufem. Uchýlili se proto na střechu chrámu Sv. Víta. Po vypití oslavenecké lahve způsobili jejím odhozením poškození střechy a to vyvolalo okamžitou potřebu opravy a s tím spojenou stavbu lešení okolo celého chrámu. Stavba se měla stihnout do volby. Nestihla a proto jsme nyní svědky průtahů v jednacím sále jejichž pravý důvod je veřejnosti zakrýván.

                                   Billboard Václava Klause          


 

reklama