Diskuse

Cyklostezka pod Vítkovem

Vložit nový příspěvek

cyklostezka Vítkov

17.6.2010 14:40 vložil ilona

24.5.2010 byla slavnostně otevřena cyklostezka Pod Vítkovem za přítomnosti primátora a dalších politických špiček.
Předpokládala bych, že je tedy tato trasa funkční a přístupná veřejnosti od Krejcárku až na Bulhara včetně tunelu. Dne 15.6.2010 je opak pravdou. Tunel je zatarasen betonovými panely, které by s musely přelézt, aby se člověk dostal dále a také není osvětlen. Takže bezdomocvci mají skvělou příležitost opět si tunel zabydlet.
Tak se ptám, proč je tomu tak? Dá mi někdo odpověď nebo vysvětlení?
Proč tuto cestu nemohou využívat obyvatelé města v těchto krásný červnových dnech?
Jistě tato cyklostezka stála nemalé finance a proto se domnívám, že by měla sloužit svému účelu a obyvatelům města v plném rozsahu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: cyklostezka Vítkov

7.7.2010 19:37 vložil Václav

Stačí ty panely přelézt a přehodit kola. Boj s úředním šimlem nikdy nekončí. Když tam bylo rozvrtané kamení a bordel, dalo se projíždět bez překážek. Zato teď, když je uvnitř hladký asfalt, tak nějaký opatrný chytrák vjezdu zabránil.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: cyklostezka Vítkov

3.8.2010 10:15 vložil Jarda

Krásná ukázka bordelu na radnici a ministerstvu dopravy. Prý se tam nesmí jezdil, protože tam podle úředního šimla stále vedou koleje. Tupost úředníků bohužel žádné volby nezmění. Jen jí můžeme omezit. Prosím Vás jen zase nevolte ty strejce, co tam sedí teď.


Reagovat  Reagovat s citací


Ještě dodělat tunel

24.2.2010 13:20 vložil Bára

Ahoj dnes jsem si zkrátila cestu touto budoucí cyklosteskou z dolní části Žižkova. Většina cesty byla ještě pod sněhem, ale je pod ním vidět již asfalt(dobrá zpráva pro bruslaře) .Zároveň mi nadchly nová zákoutí Žižkova. Malinkým škraloupem je ještě nedoděláný tunel propojující Žižkov s Krejcárkem. Respektive tunel je průchozí, ale neosvětlen a evidentně zabydlen. Na druhou stranu, stezka zřejmě ještě nebyla oficiálně otevřena, protože některá schodiště spojující jí s ulicemi vypadají téměř dodělaně, ale jsou tam zábrany. Už se moc těším až bude stezka zprovozněna v celé své délce.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Ještě dodělat tunel

24.2.2010 15:58 vložil Mirek

Cyklostezka má být nově dodělána do podzimu 2010. Dokončení zdržuje majetkový převod tunelu. Připravujeme o tom článek


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Ještě dodělat tunel

29.3.2010 10:48 vložil Honza

Stezka ma podle ruznych clanku pokracovat do Vysocan. Nekde je zminovana Balabenka, jinde Sazaka Arena. Logicke by bylo, navazat na onu znamou 150M stezku vedouci z Ocelarske ulice do Hloubetina.


Reagovat  Reagovat s citací


tak to si přečtěte:

15.10.2009 17:38 vložil drobena22

http://www.tojesila.cz/cz/s16/SKANDALY-TOPOLA/c1631-Nevysvetlene-kauzy/n2181-Topolankovi-podnikani-neslo-tak-se-vrhl-na-politiku


Reagovat  Reagovat s citací


Re: tak to si přečtěte:

15.10.2009 17:52 vložil Bob1

Nechte toho spamovani...
Tohle snad neni levicacky web, ne?


Reagovat  Reagovat s citací


na procházce

29.6.2009 00:16 vložil JirkaP

Ahoj Mirku!
Hlásím, že jsme další, koho jsi inspiroval. Dnes jsme si celou trasu prošli od začátku až do konce. Vyrazili jsme na procházku od kina Aero na Hlavák. Díky.


Reagovat  Reagovat s citací


procházka

26.6.2009 09:22 vložil Michal Vronský

Dobrý den,
inspirováni Vaším článkem jsme si včera večer prošli budoucí cyklostezku. Šli jsme od Bulhara k Vystřelenýmu oku a rozhodně to stojí za zopakování...

Cestu jsme si asi 3x prošli dřív, ale kvůli projíždějícím vlakům byl člověk v neustálém střehu a neužil si to tolik. Jsem rád, že ani po vyasfaltování neztratila odvrácená strana Žižkova osobitost a půvab.

Navíc tak vznikla docela zajímavá spojka mezi Koněvkou a Bulharem, respektive centrem. Během pár minut příjemné cesty po rovince bude člověk na okraji centra.

Moc děkuji za tip.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: procházka

27.6.2009 01:14 vložil Vratislav Filler

Stavba této stezky pro pěší a cyklisty mě hodně těší. Vznikne krásný dlouhý a spojitý kus stezky (navíc prakticky po rovině); teď je důležité, jak se ho povede napojit na Žižkov podél Koněvky (zadní vchod od Voka bych velmi uvítal ;-) ) a zda budou možná rozumná spojení od Seifertky a Krejcárku. Tohle je potenciálně žižkovská cyklohighway, tak to snad nebude mít jen dva konce.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: procházka

29.6.2009 10:37 vložil Michal Vronský

Vchod U vystřelenýho oka už tam je.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama