Diskuse

Odtahovaly odtahy a řidiči platili

Vložit nový příspěvek

Arogance nebo neschopnost?

10.4.2008 21:48 vložil Honza

Blokové čistění v okolí Basilejského náměstí /západní strana/ od 7,oo - 20,oo hod! Mělo být provedeno i vodorovné značení. Ve skutečnosti byl proveden pouze úklid, který začal kolem 10,oohod a skončil kolem poledne. Žádné značení se neprovádělo, přestože bylo hezké počasí .... jenom v 16,oo hod byla malá přeháňka a ulice do 15´ byla opět suchá. Co k tomu dodat? Když občan poruší zákon, nebo předpis je ihned šikanován pokutou, odtahem, správním řízením, exekucí a já nevím čím ještě. Když něco zanedbá, poruší nebo zapříčiní úředník státní (městské části) tak se vůbec nic neděje. Je to srosťárna jak se k nám arogantně současní mocní chovají. Jde jim jen o to vytáhnout z občanů prachy, ale služby na h*v*o. Placenými zónami se nic nezměnilo, teď když už má každý kartu, tak jsou zase plné ulice a dlouho hledám místo na zaparkování. Jsme tu jako v rezervaci, nemohou přijet návštěvy a když jsem měl nedávno doma malíře pokojů (nebyl z Prahy 3), tak si účtoval (sice po dohodě) dalších 480,- Kč za parkování. .... Kdyby to někdo z radních nepochopil, tak to je 4 x 120,- Kč za stírací karty.


Reagovat  Reagovat s citací


Úklid ulic / další šikana ?

8.4.2008 13:03 vložil Libor

Umím pochopit, že se na mokrou vozovku zřejmě nedají malovat pruhy zóny placeného stání, původně plánované současně s úklidem ulic.
Neumím ale pochopit, proč zůstaly na ulicích značky zákazu stání s vyznačením doby zákazu do 20 hod !! až do dalšího dne, když už od rána bylo vzhledem k počasí zřejmé, že tento den bude proveden pouze úklid. Vlastní úklid byl zřejmě tak jako dříve proveden max.do 14 hod.
Kolik z nás si trouflo zaparkovat a kolik nešťastníků tak zbytečně hledalo volné místo k zaparkování v jiných ulicích po svém příjezdu z práce ?
Zbývá jen otázka - hloupost nebo naprosté přezírání úředníků vůči obyvatelům MČ P-3 ? Řeší vůbec tyto otázky současné vedení naší radnice ?
(stalo se 7.4.2008)


Reagovat  Reagovat s citací


Doplňující info

8.4.2008 08:40 vložil Martin Humlhans

Jak jsem se dozvěděl od strážníků, plná cena za odtah vozu se platí od chvíle, kdy se auto dotkne koly nákladové plochy. Do té doby se prý účtuje "pouze" 800,00 Kč.
Co se týká těch pruhů, na mokré ulice se asi těžko malují, můžeme tedy evidentně počítat s dalším dnem, kdy nebudeme moct zaparkovat před svými domy. Možná by se páni úředníci měli nejdříve zajímat o předpověď počasí, než něco takového naplánují. :)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama