Diskuse

Problémy při značení zóny parkování

Vložit nový příspěvek

Špatné nalajnování

7.5.2008 14:46 vložil Jana

V ulici Na Balkáně (ale i v jiných) jsou hned na začátku ulice nalajnována dvě místa pro invalidy. Ovšem tak strašně blízko, že vlastně auto invalidy může vadit při bezpečném vjezdu do ulice. Také jsou nalajnovaná stání těsně u přechodů pro chodce ale i těsně u křižovatek-přednost zprava, takže do křižovatky není vůbec vidět.


Reagovat  Reagovat s citací


Průběžná zpráva z bojiště

14.4.2008 21:52 vložil chk

Takže dnes bylo od parkování "osvobozeno" pomocí přenosných značek velké území za žižkovskou vozovnou. A to od 7:00 do 20:00 (ano, od sedmi ráno do osmi večer, celých třináct hodin). Nyní následují mnou sebrané zprávy z tohoto území v průběhu dne (za pomoci různých zvědů):
Stav - sucho, slunečno, ne moc horko.
Do zhruba půl desáté - klid, ticho, žádný pohyb.
Kolem půl jedné - odtahování některých zbylých vozidel.
V průběhu odpoledne - klid, ticho
Kolem osmé večer začínají ostýchavě parkovat první odvážlivci.

Jestli se jednalo pouze o úklid, tak stačil k této činnosti úklidovým četám řádově kratší čas, než který byl na přenosných značkách vyznačen; a to zřejmě v době, která nebyla našimi zvědy pokryta.

Pokud se mělo jednat i o vyznačení parkovacích zón modrými čarami, muselo se něco jaksi..... éééé.... posrat (redakce snad promine). ŽÁDNÉ ČÁRY ZA ONĚCH TŘINÁCT HODIN NAMALOVÁNY NEBYLY.


Reagovat  Reagovat s citací


stání v křižovatce Štítného x Milíčova

14.4.2008 11:26 vložil kastrelka

Na křižovatce ulic Milíčova a Štítného, kde jsou rohy dvou domů zkosené takže to vytváří dojem "náměstíčka" se před zavedením parkovacích zón nesmělo podél těchto zkosených rohů parkovat, neboť šlo o "stání v křižovatce". Dnes je zde povoleno krátkodobé zastavení na 15 minut v době od 8-18 hodin a mimo tyto hodiny stání. Dříve to byl přestupek, dnes to nikomu nevadí? Jak se změnil argument policie, že přes auta, která stojí po pravé straně rohu Štítného není vidět auto přijíždějící z Milíčove zespodu, kerému máte dát přednost zprava? Pravidelně se zde za to pokutovalo :) Na druhou stranu oceňuji, že je to jedno z mála míst pro parkování "nerezidentů".


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama