Diskuse

Budova chátrajícího nádraží na Žižkově bude možná kulturní památkou - radnice Prahy 3 však nesouhlasí

Vložit nový příspěvek

Tak takhle ne s mluvčím radnice s. Sotonou!

18.1.2011 12:56 vložil Známe Vás modráci! Hanba co jste nadělali!

Všimli jste si, že mluvčím radnice zůstal ten parchant a leml modrák Sotona? To radnice není schopna odvolat tohoto "mluvčího " a nakopat ho do prd...? Lotr jede modrý, ani se nestydí za minulou "práci". Hodný to žák PH!. A zároveň ho odvoláte z Radničních novin kde je šefrédaktorem už brzy?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Tak takhle ne s mluvčím radnice s. Sotonou!

18.1.2011 21:01 vložil chk

Sotona je jenom poskok, lže jen o tom, o čem mu radní poručí lhát.


Reagovat  Reagovat s citací


Zklidnění dopravy?

10.1.2011 11:09 vložil Libor Kozák

Protažení čtyřproudé Olšanské je největší neštěstí, jaké může Prahu 3 potkat. Neuleví Koněvově ani Vinohradské, právě naopak. Kdo seje silnice, sklízí auta.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Zklidnění dopravy? Sprostá lež

11.1.2011 16:19 vložil Jurášek

Praha 3 plánuje? To snad oberodporník soudruh modrák kmoter PH! To on má plány na novou čtvrť na Źižkově, hlavně více dopravy, zbourat budovu nákladového nádraží! A co takhle z budovy vytvořit komunitní centrum Prahy 3- jastli ten "odborník" s maturitou ví co to vůbec je! On zdá jen korupci , korupci a koruci a fantasmagorie! Lávka, žižkovská bulvár a něco jako Vítězný oblou! Výsměch skutečné arcitektuře! A všude beto, beton, beton! !
Holt kmotr se chce prosadit! Prachy, pražská plynárenská, rodinné a.s., zastupitel na Praze3a zastupitel na velké radnici! Modří paraziti! Proč jste ho lidé volili politické prostituty?
Vůbec nikde se k těmto plánům "Revitalizace Žižkova "nevyjádřila odbornice ze senátu, senátorka za ODS Ing.arch., která jako monistryně zdravotnictví se podílela na rozpadajícím se zdravotnictví. O její pracovitosti je doklad, že nic nedělá, ani její jméno neznáme! Komu čest, tomu čest! Julínkovi, a, Ouzského (EP) a Bc.vystouplé Voči- předsedovi správní rady Veřejné Zdravotní pojišťovny. a poslanci Šnajdrovi! Soudruzi modří, to zdravotnictví ale nese viďte! Zvláště když nic neumíme! A také pozdrav podnikatelům ve zravotnictví- zastupitelům za ODS v zastupitelstvu za Prahu 3 -"kýlovéme" chirurgovi Jungvirtovi, Robertu Hofmannovi, řediteli FN Královské Vinohrady Zemanovi (tatíček člen KSČ a také ředitel FN Vinohrady. Prostě lotři - podnikatelé ve zdravotnictví!


Reagovat  Reagovat s citací


Opoziční zastupitelé se stanoviskem Rady MČ nesouhlasí

12.1.2011 18:58 vložil Helena Benýšková

Viz tisková zpráva: "Opoziční zastupitelé Prahy 3 vybízejí ministra kultury, aby vyhlásil Nákladové nádraží Žižkov kulturní památkou" - http://praha3.zeleni.cz/17604/clanek/opozicni-zastupitele-prahy-3-vybizeji-ministra-kultury-aby-vyhlasil-nakladove-nadrazi-zizkov-kulturni-pamatkou/


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama