Diskuse

Žižkovské zastupitelstvo už dlouho nepamatuje tak bouřlivou a vášnivou rozpravu

Vložit nový příspěvek

Mi hlava nebere

1.4.2011 15:01 vložil jonáš

proč zastupitelstvo zasedá v sále soukromýho hotelu .. možná by bylo i zajímavý zmapovat, kdo a jak ten národní dům vlastně zprivatizoval.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Mi hlava nebere

4.4.2011 02:00 vložil Tomáš Němec (Tomův deník)

To už se tu někde diskutovalo.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Mi hlava nebere

5.4.2011 14:02 vložil dobrý hospodář lochmanč

Vždycky když se jednalo o privatizaci lempl (nejdříve on a hned dva byty) místostarosta zdenda lochmanů se vytasil s výrokem -jsme dobří hospodáři a proto domy nejdříve revitalizujeme a potom nabídneme do privatizace. Téměř vždy byla hospodárnost narušena. Jednalo se o prodej domů svým (rozuměj ODS kamarádům). A tak proto pokračuje revitalizace v Lupáčově! Jsem přesvědčen, že náklady dosáhnou alespoň 900 mil. (podzemní garáže jsou již zaplněny (náklady 100 melounů), ředitelství policie (za 100 melounů) se v přízemí staví! Snad nám o tom všem sdělí FORENZNÍ AUDIT !
A odpověď je vskutku šalamounská- radnice nechalo na havlíčkově nám. v 1. patře modernizovat sál za 20 mil. Kč v minulém volebním období. Nelze ho využít - je tam nějaká tolik potřebná výstava! A tak se používá soukromý hotel již alespoň 2 roky pro zasedání radnice! Aspoň má majitel nějakou tržbu, když hosté se nějak nehrnou!!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama