Diskuse

Reakce na příspěvek

VLADIMÍR GREGŮREK PARUKÁŘKA | REAKCE NA VÝROKY PANA STAROSTY, KTERÉ UVÁDÍ V SOUVISLOSTI S MÝM JMÉNEM

20.9.2018 20:55 vložil Vladimír Gregůrek

Pan starosta naznačuje jako bych byl jakýsi politický turista. Tak tedy fakta: Já nejsem a nikdy v životě jsem nebyl členem žádné politické strany.

Projekt nového občerstvení zrušil Magistrát HI.M.Prahy.
Nezávisle na jakékoliv politické vůli, bojácnosti, či politické odvaze. Magistrát pouze odvedl profesionální práci a jinak nemohl, protože se projekt v průběhu projednávání za záhadných okolností změnil. A to jak rozměrově, tak využitím, kdy by vznikla velkokapacitní restaurace, dokonce s parkovacími místy pro hosty. Tento projekt porušoval hned několik zákonů a předpisů. Předběžný rozpočet na tuto stavbu by bohatě vystačil na výstavbu nejméně deseti tzv. startovacích bytů pro mladé rodiny. Rozhodně se nejednalo o původní projekt. Rozhodnutí MHMP 1526763/2017, ze dne 9.10.2017.

Za nájmy nedlužím ani korunu a nikdy jsem nevyužíval ani metr pozemků navíc, nad rámec uzavřených smluv.
Objekt občerstvení využívám přesně v souladu s kolaudačním rozhodnutím Výst/4538/95/Kot, při důsledném pinění nájemních smluv OBNP 3/520/2000/Sm., S/530/04 a povolením Čj.522/02/Ms.. Tzv. ušlé nájemné požaduje pan starosta zaplatit na základě podivného posudku č.476-95/2017, který si nechal vypracovat v loňském roce a který vypadá jako kdyby si jej doslova vycucal z prstu.

V posledním půlroce se na mne spustila lavina kontrol z různých odborů úřadu MČ Praha 3. Vždy na tzv. podnět. Kdopak tyto podněty asi tak podává? Rozhodně jsem nikdy nepožadoval nějaká privilegia, vždy jsem chtěl jen pravdivé a férové jednání. Toho jsem se bohužel od pana starosty nikdy nedočkal. Proto došlo na soudní žaloby, které jsou v současné době podány i z mojí strany.

Je již dlouholetou tradicí že před objektem občerstvení na dlážděné ploše s lavičkami pořádám v letní sezoně koncerty a další kulturní akce. Mám na tyto činnosti odbornou kvalifikaci Živn.restřík IČO:49727206 a tyto akce jsou neziskové. Svojí činností ani zdaleka nenaplňuji podmínky pro žádosti o povolení dle znění Manuálu pro pořádání akcí s hudební produkcí ✓ parku Parukářka, usnesení rady M.Č.Praha 3, ze dne 14.12.2015. Proto zde není důvod je ohlašovat. Tyto moje akce probíhají v letošní sezoně vždy v neděli ✓ podvečer, není-li na Parukářce pořádána produkce jinými pořadateli. S tzv. každodenními koncerty, což je holý výmysl pana starosty, nemám nic společného. Panu starostovi asi nejvíce vadí, že se na Parukářce scházejí nezávislí lidé, myslící svojí vlastní hlavou, na které nezabírá jeho politická propaganda.

Radnice by se pod vedením pana starosty místo přípravy dokumentace pro nové územní řízení měla věnovat shánění finančních prostředků na výstavbu nových levných bytů pro mladé rodiny a seniory, pro obnovu zeleně v ulicích, pro opravy katastrofálního stavu chodníků, zkrátka, RADNICE NEMÁ STAVĚT HOSPODY z našich peněz a to nejen na Parukářkace, ale nikde.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama