Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: VLADIMÍR GREGŮREK PARUKÁŘKA - já vám v podstatě věřím, až na ty " nezávislé " co se tam scházejí

23.9.2018 16:15 vložil ANNA

Vážený pane, já Vám v podstatě věřím, protože Bellu je takový politik z leknutí.Někde něco slyší, ani si to neověří , ale protože čuje, že tam by mohl u části obyvatel zabodovat ( a tady cíleně přes fet, hluk a chlast ) , tak je mu všechno k dosažení cíle dobrý.

Hudební produkce slyšíme v našem bytě taky a vím, že nejsou časté a ani nás moc neruší.Vím taky ale, že Martin Stropnický a jeho pochody za svobodnou marjánu kopci moc nepomohly.

Co se týče hluku, tam Bellu popřejí lidi sluchu.No ale, protože Bellu bydlí v rezidenčníéíém bytě a hraje si doma na saxofon, tak zrovna on míru hluku a rušení posuzovat nemůže.

Jsem ráda, že se s ním někdo soudí, není to politik, je to takový žvást chlap.
Ale možná potřebuje ten kus kopce pro syna kmotra Hurdy a tím i sebe. Nevěřím, že vazby byly zpřetrhány!

Obecní byty pro své občany sotva Bellu propagovat, protože i za jeho místostarostování byly brownfeeldy na Žižkově prodány developerům a stavět už není na čem. Žasnu, jak on dokáže mlžit ! Piráti to nevytrhnou, i když to slibují.

Na Žižkově je snad největší bordel na chodnících, kontejnet¨ry do země usnuly naposledy se starostkou Kozumplíkovou.Tam kde nejsou, válí se všechno po zemi.Střídající se tutristé po sobě neuklízejí.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama