Diskuse

Koho volit? Křečka, nebo Michálka

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Podívejme na postoj s.Kozy plíkové

21.10.2012 13:22 vložil luca

Je opravdu neuvěřitelné jak se nezvolení senátoři, dle zástupce šéfredaktora MF Dnes outsideři, dokáží chovat. Čtu-li napříč médii tak jsou enormě zhrzeni, jak si občasné mohli vybrat někoho jiného a je ingorovat. Např. na www.kozumplikova.cz se dočtu proč by měla volit udavače. Jinde řekla, že boj proti korupci je samozřejmost. A tak dále v jejích výlevech. Následně s k tomuto vyjadřování přídá p. Křeček. Pane Křečku, dle některých mých přátel, kteří se s vámi setkali jste opravdu slušný člověk. Ale promiňte mi - s prohrou se musí počítat vždy. Myslím, že v 74 letech už jste upracovaný. Ono to chce taky mladší. No a před chvílí stejná rétorika od p. Vlčka na Šumpersku. Tak mi z toho vyplývá, že ODS a ČSSD (i přesto, že vyhráli), resp. její prohravší kandidáti mají jakýsi psychický problém. Možná tíže hypoték nevím. Ale zájem o blaho země to teda určitě neni.
P.S.: Doufám, že nové vedení Radnice MČ Praha 3 utípne penězovod do nadace pí. Mileny. Nehodlám ji ze svého platit živobyti. To si holt musí hledat sponzory. Jako každá nadace. Třeba někoho od boxu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Podívejme na postoj s.Kozy plíkové

28.10.2012 09:38 vložil pěnkava

I když modrá soudružka "mineraložka" Koza plíková propadla v senátních volbách již v prvním kole, stále ten její rozvážný ksicht vidím ve vitrinách na Flóře, na Sladkovském náměstí - myslím si, že by už skutečně měla odejít z placené politiky a spolu s vedením oblastní rady ODS ss. Hurdou a Bc.kulturním zastupitelem s. Pechou do h.....! A přidejte se zastupitelé- ruku v ruce s majetkem ss. sladkovský, zemane (pašalík FNKV), jungwirthe, bobe hoffmanne, a lidi jako jsou z pašalíků- Pražská parkovací zdenda lochman, bývalí ředitelé SKM Praha 3! No prostě korytáři s mizerným vzděláním!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama