Diskuse

Odpovědi Mileny Kozumplíkové (ODS), kandidátky č. 8 v senátních volbách

Vložit nový příspěvek

Billboardy

15.10.2012 20:31 vložil Kardinál

Tak tenhle vtip je taky dobrej - http://www.kozumplikova.cz/novinky/takovou-kampan-jsme-chteli

Když byla ODS u moci, reklamním billboardům se dařilo - http://www.kauza3.cz/kauza-stavby/v-praze-3-vyrostou-tri-obri-bigboardy-opozice-s-tim-nesouhlasi.html


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Billboardy

15.10.2012 22:24 vložil Iont

Ten první text je opravdu silný kafe. Takovouto emotivní a triviální snůšku jsem od paní exstarostky nečekal. Text je napsán v ichformě a působí celkem autenticky, takže myslím, že to není z dílny nějaké PR agentury nebo mluvky, ale že pero táhla skutečná Milena.
Paní Kozumplíkovou jsem asi 3x potkal coby dosluhující starostku někde na Žižkově, vždy o samotě a na procházce (na Vítkově, v okolí Prokopáku, na Seifertce). Musím říci, že to na mě dělalo dobrý dojem - starostka na meditační procházce vzdálena všem zájmům ODS na Praze 3 si vykračuje Žižkovem a přemýšlí.
Text (http://www.kozumplikova.cz/novinky/takovou-kampan-jsme-chteli) o reklamním poutači a vánočním stromečku je ale zřejmě nejlepší ilustrací myšlenek paní exstarostky.
Texty politiků by měly sloužit na školách jako učební materiál v hodinách slohu a češtiny. Pro pochopení manipulace, řeči propagandy a taky umně maskované lži jsou to nedocenitelné učební pomůcky! Díky za ně, exstarostko!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Billboardy

15.10.2012 23:44 vložil Jirka Š.

To já jsem onehdá šel po Koněvce pěšky a zahlédl jsem taktéž předvolební bilbord jisté "konzervativní" strany. A na něm byl slogan "NEJLEPŠÍ STAROSTKA NEJLEPŠÍ SENÁTORKA", nebo tak nějak. No, také mi sklouzly oči na tu paní tam vyfocenou a málem jsem vstoupil do vozovky na červenou :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Billboardy-odstraňte si je neúspěšní kandidáté

18.10.2012 21:01 vložil kája

Odstraňte bilbordy ze své neúspěšné volební kampaně- hlavně ten jak si pan profesor Svoboda tiskne ruku s tou loutkou žižkovských kmotrů! Ten stojí na křižovatce před nákladovým nádražím, prostor který chtěli kmotři a vedení ODS na Praze 3 chtěli zašantročit změnou územního plánu a zbouráním této budovy! pro své komplice v politice a byznysu! Naproti bilbordu se tyčí poloprázdné věžáky New-Yorkského stylu, stavěné společností (původně) Central Park.Toho jednatele -čechoameričana- kamaráda radnice si již nepamatuji, ale není to podstatné. Podstatné je to, že ten hnus věžáků je je poloprázdný! Také důsledek politiky ODS na Žižkově- a také paní starostky Kozy plíkové!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama