Diskuse

Volby jen na billboardech

Vložit nový příspěvek

tak to si přečtěte:

15.10.2009 17:30 vložil drobena22

http://www.tojesila.cz/cz/s16/SKANDALY-TOPOLA/c1631-Nevysvetlene-kauzy/n2181-Topolankovi-podnikani-neslo-tak-se-vrhl-na-politiku


Reagovat  Reagovat s citací


Svata pravda

18.9.2009 22:34 vložil Bob1

Autor snad ani netusil, jak moc bude titulek clanku pravdivy :-)


Reagovat  Reagovat s citací


TOP 09

7.9.2009 15:50 vložil Martin Dlouhý

Máte pravdu, že na kandidátce TOP 09 není určeno, kdo je z které Prahy. To však nebývá na kandidátkách zvykem. Prahu 3 reprezentují č. 6. MUDr. Gabriela Pecková a č. 11 Doc. Ing. Martin Dlouhý. Bohužel, jsme nová strana, takže stránky místních organizací ještě neexistují. Zajímavé srovnání postavení kandidátů TOP 09, kde Praha 3 má zniňované 6. a 11. místo, zatímco v ODS má Praha 3 na kandidátce místa č. 12, 29, 35. To může naznačit, jaká je pravděpodobnost zvolení středopravicových kandidátů z Prahy 3.


Reagovat  Reagovat s citací


Reisiegel v RN

7.9.2009 13:40 vložil Bob1

Panu poslanci Reisiegelovi je venovane skoro cele posledni vydani Radnicnich novin. Hned na uvodni strane je prezentovani jako zachrence tech, co byli postizeni povodnemi (dal jim z obecni kasy dar a ma zde nadherne foto). Chvala na pana poslance pokracuje uvnitr, kde je hned dalsi clanek o jeho zivote. Tomu rikam ROVNE SANCE za obecni penize.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Reisiegel v RN

7.9.2009 15:53 vložil Martin Dlouhý

Zcela s Vámi souhlasím, že jde nenápadné zneužití Radničních novin. Zajímavé na tom je, že stejný den vyšel v Mladé Frontě DNES placený inzerát ODS, kritizující ze stejných praktik hejtmana Davida Ratha.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Reisiegel v Hlásné troubě ODS!

9.9.2009 13:03 vložil petřík

Nejhorší je na tom, že Hlásná trouba alias Radniční noviny umožňují předvolební kampaň poslanci reisieglovi, ostatní kandidátům strany Zelených ČSSD, Top 09 , pouze krátký sloupeček pro kandidáty KSČM.
Holt propagaci poslance za ODS a současně zastupitele na Praze 3, navíc radníhi a předsedu rozpočtového výboru (vše do budoucna jistě bude stíhat) provádí ODS ve složení redakční rady Hurda, znovu Reisiegl , ale i dobrák z ČSSD Ing. Bohuslav Nigrin, kterému zdá se je všechno "suma fuk" Nechápu proč musí tak přizvukovat kádrům z HlIásné trouby, zvláště když článek o členu redakční rady a obsah Radničních novin9/2009 měl být dán k vyjádření Redakční radě! Pan Ing. Bohuslav Nigrin asi nebyl přítomen či byl ne - mocný mocný . Je to podivný vztah zastupitele ČSSD a naších kádrů z ODS! Příště (asi až po volbách) se objeví další článek o zastupiteli ČSSD - alespoň na celou stránku- o panu Kuciánovi jako kandidátu ČSSD do PS! To už ale bude asi pozdě pane Nigrine! Vše za veřejné peníze!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Reisiegel v Hlásné troubě ODS!

9.9.2009 13:08 vložil Tajtrdlík za ODS!

Musím upřesnit. Žádný článek věnovaný kandidátům zelených, TOP 09, KDU-ČSL, ČSSD. Skutečně rovné šance. Hlavně propagujme členy oblastní rady ODS! Co se pak bude psát pro to, aby se stal pan Hurda např. senátorem? A co hlavní- za veřejné prostředky!! Hnus v chování ODS!


Reagovat  Reagovat s citací


odkaz na volební program a web

7.9.2009 10:17 vložil Ondřej Rut (SZ)

Doplňuji odkaz na volební web SZ, kde najdete i volební program: http://volby.zeleni.cz/


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama