Diskuse

Volby jen na billboardech

Vložit nový příspěvek

Re: Reisiegel v Hlásné troubě ODS!

9.9.2009 13:03 vložil petřík

Nejhorší je na tom, že Hlásná trouba alias Radniční noviny umožňují předvolební kampaň poslanci reisieglovi, ostatní kandidátům strany Zelených ČSSD, Top 09 , pouze krátký sloupeček pro kandidáty KSČM.
Holt propagaci poslance za ODS a současně zastupitele na Praze 3, navíc radníhi a předsedu rozpočtového výboru (vše do budoucna jistě bude stíhat) provádí ODS ve složení redakční rady Hurda, znovu Reisiegl , ale i dobrák z ČSSD Ing. Bohuslav Nigrin, kterému zdá se je všechno "suma fuk" Nechápu proč musí tak přizvukovat kádrům z HlIásné trouby, zvláště když článek o členu redakční rady a obsah Radničních novin9/2009 měl být dán k vyjádření Redakční radě! Pan Ing. Bohuslav Nigrin asi nebyl přítomen či byl ne - mocný mocný . Je to podivný vztah zastupitele ČSSD a naších kádrů z ODS! Příště (asi až po volbách) se objeví další článek o zastupiteli ČSSD - alespoň na celou stránku- o panu Kuciánovi jako kandidátu ČSSD do PS! To už ale bude asi pozdě pane Nigrine! Vše za veřejné peníze!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Reisiegel v Hlásné troubě ODS!

9.9.2009 13:08 vložil Tajtrdlík za ODS!

Musím upřesnit. Žádný článek věnovaný kandidátům zelených, TOP 09, KDU-ČSL, ČSSD. Skutečně rovné šance. Hlavně propagujme členy oblastní rady ODS! Co se pak bude psát pro to, aby se stal pan Hurda např. senátorem? A co hlavní- za veřejné prostředky!! Hnus v chování ODS!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama