Diskuse

Dobře placený kmotr

Vložit nový příspěvek

Četli jste poslední Hurdův článek...

7.6.2010 09:30 vložil chk

...v Radničních novinách? Skoro si připadám jak v dobách reálného socialismu, kdy Rudé právo s monopolem na informace neustále proti někomu štvalo, aniž by o tom dotyčném uvedlo jakékoli informace. Zaprodanci a vyděděnci, pamatujete....?
Takže najednou jsou tady nějaká občanská sdružení, která sice pan Hurda jaksi blahosklonně toleruje, ovšem neměla by brzdit privatizaci (!!!) a vyvíjet štvavou kampaň proti jistě ctihodnému panu Lochmanovi.

Vítám aktivitu pana Valenty, jeho interpelace je velmi potřebná a bohužel i pravdivá. Lidé jako jsou Hurda nebo Lochman mi ve vedení naší městské části opravdu vadí. Nebudu však zde psát žádné vulgarity, protože vím, že přesně na to takoví lidé čekají a velmi obratně to využijí ve své propagandě, mimochodem placené z našich daní. Ale, koneckonců, však jsme si je sami zvolili. Spousta lidí, méně informovaných o dění v místní politice (a děkuji mj. i Kauze3, že přibývá těch poučených), jsme po zbrzdění privatizace, způsobené zejména činností ČSSD a jejího předsedy Kuciána, v blahé naději volili ODS, která v jiných městech již privatizaci bytů dávno dokončila a to za velmi přijatelných podmínek. Jaké to ale bylo zklamání, když na Praze 3 si za velmi přijatelných podmínek privatizovali byty lidé jako Lochman (a to zdaleka ne první byt), za to "obyčejným" lidem jsou nabízeny podmínky zcela odlišné. Můžeme jenom doufat, že stále více poučených voličů v příštích volbách i přes mediální masáž Radničních novin zvolí někoho jiného a tyhle lidi pošle konečně legálně tam, kam patří.

Mimochodem, články pana Valenty zde na Kauze 3 mi připadaly vždy velice fundované a přesně vystihující to, čemu by se právě zelení podle mě měli na komunální úrovni věnovat - tedy územním plánům. Škoda, že v té straně jsou zrovna na Praze 3 i lidé naprosto nevolitelní, jako třeba populista a fundamentalista Stropnický.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama