Diskuse

Dodatečná gratulace k 60. narozeninám Pavla Hurdy (ODS)

Vložit nový příspěvek

Slova

21.2.2013 16:21 vložil Ez3kiel

Mno, že se naše (chápejme moje a redakce) názory rozlišují, je již z předchozích mých příspěvků patrné. Rád komunikuji a rád pošťuchuji zdejší diskutéry a domnívám se, že ačkoliv nejsem nijak zvlášť rétoricky zdatný, přece jen si dokážu udržet jistý punc slušnosti. Tento článek, ač možná popisuje osobní vztah redakce k objektu popisovanému je z mého pohledu zcela nechutný. Degraduje pisatele na prostého až sprostého agitátora a štváče bez vkusu a úrovně. Vážně Vám příjde takový způsob komunikace na úrovni? Myslel jsem že se zde snažíte (alespoň snažíte a upřímně) udávat FAKTA, investigativně š´tourat nosem tam kam jiní neš´tourají, myslel jsem, že se snažíte předkládat, byť názorově zabarvené, informace a zprávy z dění na P3. Tohle je ale zcela osobní invektiva za hranicí vkusu. Opět tedy musím konstatovat, bída a trapas.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Slova

21.2.2013 16:23 vložil Ez3kiel

PS:Alespoň bych čekal že se pod to někdo podepíše.


Reagovat  Reagovat s citací


jak se jmenujete?

21.2.2013 17:55 vložil mirek

uveďte svoje skutečné jméno, buďte prosím tak laskav.. Děkuji


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Slova

1.3.2013 23:09 vložil TRP

Pane kolego plně s Vámi souhlasím. No položíme si pár otázek. Kdo je jedním ze zakladatelům kauzy3? Kdo tenhle server spravuje? Kdo je denně na radnici, jako členTOP09? Kdo je placen radnicí, aby bylo na financování kauzy3? Kdo je takový hulvát, že mu žádná prasárna není cizí? No odpovím Vám. Jiŕí Ptáček. No a je to venku!!! Jen doufám, že si to stihnete přečíst, než to onen dotyčný smaže. Mimochodem okolo Silvestra se tady objevil zajímavý příspěvek pana Fabíka, jen to asi nešlo pod vousy, tak to někdo smazal. A pak že tady není cenzura.


Reagovat  Reagovat s citací


Slova

2.3.2013 10:56 vložil Michal

Anonyme Trpe, přestaňte si laskavě vymýšlet a lhát, kauza3 za celou dobu své existence nedostala od radnice Prahy 3 ani korunu. Veškeré finance jdou přes náš transparentní účet. Příspěvky obsahující vulgarity a urážky jsou v rozporu s kodexem diskutujících a jsou tudíž odstraněny.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Slova

2.3.2013 17:37 vložil Jirka Ptáček

Dobrý den, odpovím Vám v několika bodech.
1) Váš příspěvek tu nikdo mazat nebude. Není vulgární, tak k tomu není důvod. 2) Naopak příspěvek virtuálního pana “Fabíka”, jež jste zmiňoval, jsem smazal osobně. Skutečný pan Fabík (pro neznalé zastupitel TOP 09) jeho autorem nebyl a o smazání mě požádal. Pokud se někdo podepisuje cizím jménem, tak mi přijde logické žádosti vyhovět.
3) Zbytek Vašeho příspěvkuje naprostý nesmysl a navíc na něj reagoval kolega.
Přeji Vám pěkný zbytek víkendu a více odvahy se pod své názory podepsat.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Slova

2.3.2013 20:31 vložil TRP

Vážený pane Ptáčku, no neodpověděl jste... Není divu. Tak znovu, fakturujete něco radnici nebo ne?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Slova

2.3.2013 21:09 vložil Jiří Ptáček

Nefakturuji. S radnicí jsem podepsal smlouvu o provedení práce. Od loňského srpna jsem vykázal 72 hodin práce, což představuje úvazek 12 hod měsíčně.

Kauza3 funguje od roku 2007. Je financovaná od soukromých dárců (viz. transparentní účet) a největším množstvím prostředků přispěla nadace OSF a nadace VIA. Od těchto nadací jsme získali několik set tisíc korun.

Nic z toho není tajné. Moje identita i identita mých kolegů není skrytá a byla zde mnohokrát deklarována. Na další otázky Vám rád odpovím, pokud ke komunikaci budete přistupovat stejně otevřeně jako já.

A na závěr jedna poznámka. Zatímco K3 i autoři článků (vč. oficiálních reprezentantů radnice) zde vystupují pod svým pravým jménem, tak veškeré negarivní poznámky jsou zásadně anonymní. Ptám se proč?Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slova

2.3.2013 22:11 vložil Karl

A co, pane Ptáčku, pro radnici přesně děláte ? A jakou za to pobíráte odměnu ? A kolik peněz za vaše služby radnice celkem zaplatila ? S ohledem na to, že s zde zaklínáte mantrou transparentnosti, jistě nebudete mít problém uvedené skutečnosti uvést :o)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slova

3.3.2013 12:00 vložil Jiří Ptáček

To víte, že s tím nemám problém. Předmětem jsou poradenské služby především při restrukturalizaci webu městské části. Když zprůměruji příjem od loňského srpna do konce letošního ledna vychází to na 3 652 Kč/měs. čistého.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slova

14.4.2013 15:44 vložil Jiří Platil

No pane Ptáčku, vidím, že transparentnost je fajn, tedy dokud nejde o vaše peníze. Upřímně, alespoň chápu vaše racionální pohnutky vstupu do politiky. To, že vás v nějaké straně konečně přijali (TOP09), je asi váš životní úspěch, tak ho musíte využít co nejvíce. Tak proč byste nevydělával na radnici, když to jde... Tomu rozumím.....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slova

15.4.2013 10:12 vložil Marko Pelán

To bude asi tenhle opeřenec, ne? Nevypadá, že by jej motivovaly tři tisícovky z radnice - http://obchodni-rejstrik.podnikani.cz/jiri-ptacek/jiri-ptacek-333596.htm


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slova

15.4.2013 10:42 vložil TRP

A proč si tedy nechává platit? Jo vy víte, že to jsou tři tisíce? Smlouvu nám tady pan Ptáček neukázal, ani nic jiného... Vy jí máte? Tak nám jí sem dejte...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slova

15.4.2013 11:30 vložil Jirka Ptáček

Pane TRPe, stavte se někdy osobně a rád Vám tu smlouvu ukáži :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Slova

2.3.2013 21:11 vložil Iont

Pane Trpe, není na místě omluvit se panu Ptáčkovi za nařčení, že zde smazal příspěvek pana Fabíka, protože mu se mu nelíbil?

Jinak je celkem fajn sledovat, jak tady žonglujete s otázkami, vršíte sugestivní a nepodložená obvinění a přitom se tváříte děsně korektně.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slova

27.3.2013 12:48 vložil TRP

Tak tedy pane transparentní Ptáčku, řekněte nám, kdo Vám podepsal tu dohodu o práci, kdo Vám kontroluje ty vykázané hodiny a kdo je podepisuje? Jen abychom měli jasno, proč jste vstoupil do TOP09.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Slova

21.2.2013 21:36 vložil Iont

To, co píšete, je věcí názoru. Ironie je v komunikaci zcela běžná a jsou situace, kdy je adekvátní. V tomto případě tomu myslím tak je. Přijde Vám v pořádku, že člověk, který za obecní peníze zrekonstruoval a následně výhodně koupil Palác Akropolis, do kterého si pak roky přihrává dotace, patří do knihy cti? Podobných příkladů ze života PH lze uvést mnoho. Opravdu myslíte, že pan Hurda je čestný muž? Nepřijde Vám celá tato situace absurdní? Mně ano, ale bohužel je to realita, která ilustruje Prahu 3 za vlády ODS a (ČSSD).


Reagovat  Reagovat s citací


Hurda

16.2.2013 19:55 vložil Pavel Stejskal.

To je nějaká recese ten článek? :-) Hurda na tom seznamu nemá co dělat, ten se svou morálkou má ke cti hodně daleko


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Hurda

21.2.2013 21:45 vložil Matěj Stropnický

Zdravím, myslíte, že je správné z Knihy cti vymazávat? Pavel Hurda do ní podle mne nepatří, ale je takový postup historický? A také: kulturní komise na návrh paní starostky schválila návrh zápisu do Knihy cti pana Zdeňky Trošky, režiséra. Patří do ní? Já ty jeho komedie považuji za obzvlášť ubohé, bydlí tu ale a něco dokázal. Co s tím? Pište. Matěj Stropnický


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Hurda

21.2.2013 22:14 vložil Kardinál

Myslím, že mezi Hurdou a Troškou je trošku rozdíl. Hurda je všeobecně problematická osoba. Je velmi málo lidí, kteří jej považují za velikána a ti kteří jej tak berou, pochází spíše z politicko/mafiánských kruhů. Pan Troška točí z mého pohledu naprosté sračky, ale respektuji že má nepochybně kvanta fanoušků.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Hurda

22.2.2013 13:22 vložil Jarmila

Můj názor je, že by se z knihy vymazávat mohlo, ale jen v případě, že by dotyčný byl zažalován a odsouzen. Bohužel v tom umí Hurda chodit a tak vše, co zatím podnikal bylo v mezích zákona a tak by to vypadalo jako vyřizování účtů, kdyby byl z Knihy cti vymazán.
Pokud jde o pana Trošku, také nejsem jeho obdivovatelka, ale je to úspěšný režisér, a tak by tam být zapsán měl.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Hurda

27.2.2013 19:47 vložil Mirek

Hitler také dodržoval zákony - ty Norimberské. Mohl by tedy podle vaší logiky být v Knize cti?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Hurda

28.2.2013 16:00 vložil Jirka

Tady to již zkusili... ale neprošlo to.
http://www.lidovky.cz/klausovi-cestne-obcanstvi-v-hukvaldech-zustalo-ftd-/zpravy-domov.aspx?c=A130124_183638_ln_domov_hm


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama