Diskuse

Reakce na příspěvek

Srdečný pozdrav

7.4.2009 15:20 vložil Arnošt

Milý Michale, milý Tomáši.

Díky za zajímavý článek. Kdysi jsem s Vámi na společné kandidátce měl naději změnit charakter Prahy 3. Svým způsobem jsem pak byl rád, že cca 11 hlasů rozhodlo, že jsem se do zastupitelstva nedostal, vytírali si tam s Vámi podlahu. Je v tom kus osobní statečnosti (a zřejmě člověk musí být i hodně splachovací), když to vydrží takhle dlouho.

V každém případě Vám fandím, ale možná (naivně) my připadá, že třeba otázka informací z SKM je věc právní, nikoliv politická a že s pomocí páně Kužílkova sdružení už mohlo být SKM na lopatkách, i kdyby šlo o řízení před NSS. To koho občané zvolí je strašně důležité, ale i kdyby to byl Hurda 01 až Hurda 32, tak SKM je veřejné a je povinné zastupitelům, občanům P3 i veřejnosti jako takové skládat účty. Na to je zákon 106/99 Sb.

Proto si myslím, že je třeba věci dotahovat nejen v hlasování, ale v opakovaných stížnostech na nesprávné postupy nebo i ve správních žalobách an SKM. A to není zdaleka věc zastupitelů, ale i různých sdružení... A je fakt, že to každý z Vás dělá dobrovolně a odměnou je mu v lepším případě kamenná tvář starostky.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama