Diskuse

Kdo jsou noví radní?

Vložit nový příspěvek

Kdo je Matěj...

14.11.2014 18:54 vložil Hujov Hujevič

http://ziegler.blog.idnes.cz/c/434971/Proc-Matej-Stropnicky-nesmi-byt-namestkem-prazskeho-primatora.html#t2


Reagovat  Reagovat s citací


RADNÍ

5.11.2014 21:18 vložil Jaromír

V článku máte chybu, protože paní Ropková už členkou rady byla .. poté, co byl Poche zvolen do EP ..

Na Zastupitelstvu nebyl jen Hurda, ale i pánové Kucian, Nigrin .. stará garda opoziční smlouvy, takže nevím, co je na tom divného, že někdo někomu pogratuloval. Ale pro některé ze zdejších pisatelů je zřejmě podezřelý každý, kdo kdy s Hurdou prohodil slovo :)Reagovat  Reagovat s citací


kdo jsou noví radní

5.11.2014 18:11 vložil zdenek

nový radní pan Bellu - když byl zvolen, přišel kněmu pan Hurda a s vítězoslavným úsměvem mu potřasl rukou a zřejmě mu gratuloval nebo děkoval


Reagovat  Reagovat s citací


Re: kdo jsou noví radní

5.11.2014 19:09 vložil Jan Novák

A vy s tím máte nějaký problém? Co je divného na tom, že někdo někomu děkuje či gratuluje?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: kdo jsou noví radní

5.11.2014 22:56 vložil P.k

Ja s tim treba mam veliky problem. Je totiz jasne, ze Hurda pana Bellu pase a je pouze otazka casu, az na to vsichni prijdou. Asi tak jako pani starostka svou sestrenici pi. Sukovou, kterou radeji nikde nenecha mluvit aby neudelala ostudu. S paní Vítkovskou se máme na co těšit když její politická kariéra jsou dva zahraniční výjezdy a bude nám řídit dopravu. Prostě figurky pana Hurdy a pí. Starostky.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: kdo jsou noví radní

6.11.2014 05:54 vložil Jan Novák

Jenže vy tady soudíte ještě před tím, než ti lidé něco dokázali. A to není zrovna fér od Vás. Myslím že by jste je měl nechat něco udělat a pak hodnotit. Volby byly opravdu nedávno, koalice je nová, s novými lidmi a Vy hned hodnotíte?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: kdo jsou noví radní

6.11.2014 07:46 vložil zdenek

tady jde o to, že koalice potřebovala ODS jenom . do počtu, byli zvoleni pouze tři a všichni jsou v Radě.,takže skutečně byl důvod k pogratulování


Reagovat  Reagovat s citací


A nemůžete si za to tak trochu sami?

6.11.2014 12:00 vložil Radek

A nemůžete si za to tak trochu sami? ANO jste nechali vycouvat a tím pádem hlasy, které by jinak šly ANO, se kterým byste utvořili koalici, dostaly ODS a TOP. Tomu se říká gol do vlastní brány.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: A nemůžete si za to tak trochu sami?

6.11.2014 12:15 vložil Petr Košař

Radku, doporučuji Vám k přečtení nový text na Kauze 3 "Žižkov nejen sobě začalo splácet své dluhy vůči ANO". ŽNS dosáhlo takového výsledku právě proto, že se s ANO spojilo. Rozdíl mezi prvním a druhým na pásce byla podpora Babišovců. 27 procent na koalici šesti stran není nic moc.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: A nemůžete si za to tak trochu sami?

10.11.2014 18:54 vložil Jaromír

Jenže bohužel spojení ŽNS a ANO se ukázalo, jako lehce předvídatelná fatální chyba. Toto spojení se připravilo o voliče, kteří bohužel z nějakých důvodů své hlasy ŽNS nikdy nedají. ANO by je od nich dostalo. Takže příště. A možná i bez Mikesků a jejich mušek.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama