Diskuse

Kdo jsou noví radní?

Vložit nový příspěvek

kdo jsou noví radní

5.11.2014 18:11 vložil zdenek

nový radní pan Bellu - když byl zvolen, přišel kněmu pan Hurda a s vítězoslavným úsměvem mu potřasl rukou a zřejmě mu gratuloval nebo děkoval


Reagovat  Reagovat s citací


Re: kdo jsou noví radní

5.11.2014 19:09 vložil Jan Novák

A vy s tím máte nějaký problém? Co je divného na tom, že někdo někomu děkuje či gratuluje?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: kdo jsou noví radní

5.11.2014 22:56 vložil P.k

Ja s tim treba mam veliky problem. Je totiz jasne, ze Hurda pana Bellu pase a je pouze otazka casu, az na to vsichni prijdou. Asi tak jako pani starostka svou sestrenici pi. Sukovou, kterou radeji nikde nenecha mluvit aby neudelala ostudu. S paní Vítkovskou se máme na co těšit když její politická kariéra jsou dva zahraniční výjezdy a bude nám řídit dopravu. Prostě figurky pana Hurdy a pí. Starostky.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: kdo jsou noví radní

6.11.2014 05:54 vložil Jan Novák

Jenže vy tady soudíte ještě před tím, než ti lidé něco dokázali. A to není zrovna fér od Vás. Myslím že by jste je měl nechat něco udělat a pak hodnotit. Volby byly opravdu nedávno, koalice je nová, s novými lidmi a Vy hned hodnotíte?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: kdo jsou noví radní

6.11.2014 07:46 vložil zdenek

tady jde o to, že koalice potřebovala ODS jenom . do počtu, byli zvoleni pouze tři a všichni jsou v Radě.,takže skutečně byl důvod k pogratulování


Reagovat  Reagovat s citací


A nemůžete si za to tak trochu sami?

6.11.2014 12:00 vložil Radek

A nemůžete si za to tak trochu sami? ANO jste nechali vycouvat a tím pádem hlasy, které by jinak šly ANO, se kterým byste utvořili koalici, dostaly ODS a TOP. Tomu se říká gol do vlastní brány.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: A nemůžete si za to tak trochu sami?

6.11.2014 12:15 vložil Petr Košař

Radku, doporučuji Vám k přečtení nový text na Kauze 3 "Žižkov nejen sobě začalo splácet své dluhy vůči ANO". ŽNS dosáhlo takového výsledku právě proto, že se s ANO spojilo. Rozdíl mezi prvním a druhým na pásce byla podpora Babišovců. 27 procent na koalici šesti stran není nic moc.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: A nemůžete si za to tak trochu sami?

10.11.2014 18:54 vložil Jaromír

Jenže bohužel spojení ŽNS a ANO se ukázalo, jako lehce předvídatelná fatální chyba. Toto spojení se připravilo o voliče, kteří bohužel z nějakých důvodů své hlasy ŽNS nikdy nedají. ANO by je od nich dostalo. Takže příště. A možná i bez Mikesků a jejich mušek.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama