Diskuse

Koalice přichází o dva členy. Zbude jí jen těsná většina

Vložit nový příspěvek

odkaz

4.6.2012 11:31 vložil Jiri Palek

Tak nam Simon Popov zase neco rekl:

http://domaci.eurozpravy.cz/politika/50628-spory-na-radnici-prahy-3-pokracuji/

Hraje to na mladou stranu, to fakt nema chybu. A ze v tom nejsou nejsou pozemky!!! No comment.


Reagovat  Reagovat s citací


Re:

4.6.2012 11:33 vložil Karel

Nevidím na tom nic divného. Prostě se zastal starostky a odmítl poškozování TOP 09. A co jako???


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re:

30.6.2012 11:49 vložil Jarda Štěpán

Já v tom vidí spoustu špatného. Nejen, že dementoval spekulace o pozemcích, ale navíc odsouhlasil, že porušování zákona je vlastně v pořádku a dávání si obecních peněz do vlastního je asi v TOP 09 ustálenou praxí! A není třeba se tím znepokojovat... Jen tak dál!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re:Prcíř skončil

30.7.2012 23:32 vložil žižkovák

Prcíř skončil, ještě si ho prohlídněte. Tak mladý, tak blbý (ve vzdělání) a taková sviňa. Spojil se s našimi žižkovskými lotry, i když řádně zvolenými. Hurda, Pecha, jakýsi inženýr z TUL Liberec modrák Sladkovský - prohlédněte si na procházce jak vypadají chodníky a doprava, kterou měl tento kádr na starosti- chodníky jsou jako části na kopanou- všude roste tráva- asi kravská společnost, kterou bývalá radnice vybrala v kamarádské soutěži vybrala. Obyčejný lempl s 50 tisíci. Tu by za tuto práci neměl nikde- lajdák svazácký.A další- privatizér nestátního sanatoria Svaté Anny - soudruh modrý mladý wirth - vše za peníze dnes. Chirurgie -kýla, ta se dělala sekundáři v nemocnicích- dnes primářem ! A další lotři uloženi - Pražská parkovací- zdenda lochman- trouba k pohledání, v představenstvu SKM s. Kozaplíková- dobré přlepšení (15 tis. ) k důchodu! A dnes ji modrá oblastní rada vedená ss. Hurdou a Pechou navrhla na senátorku! Jako by ODS nestačila senátorka, bývalá ministryně zdravotnictví architetka (ne architektka) , která neplní své úlohy v Senátu- podívejte se na její účast a hlasování- ohledně hlasování o imunitě prostě nebyla! Tuto dámu občanům chce nabídnout ODS v jiném obvodě! (Praha 8) Asi místo známého lotra Kladívka, propojeného mimochodem se soudruhem kmotrem Hurdou! To je dnešní ODS! Korupce, zlodějna a privatizace státu! Není už občané a voliči čas tuto chásku nakopat? Miluji vás modráky jako pazdeří! Vy víte kde!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re:Prcíř skončil

31.7.2012 10:08 vložil Tomáš Němec (Tomův deník)

zajímavá je e-mailová adresa tohoto pisatele: hurda@zlodějna.cz

Přesto, že mi lidé jmenovaní v tomto příspěvku nejsou zvláště sympatičtí, myslím si, že pisatel "žižkovák" by jim nedokázal říci do očí to, co napsal anonymně sem. Dokud se lidé nenaučí vyjadřovat své názory otevřeně, tvrdě, ale neanonymně a slušně, lépe nebude.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama