Diskuse

Lochman nebyl odvolán

Vložit nový příspěvek

Podivná "antipetice"

23.1.2010 00:08 vložil chk

Před několika dny se mi dostala do ruky podivná petice, iniciovaná zřejmě některými nájemníky z právě probíhající vlny privatizace. Kromě nějakých obecných řečí o podpoře procesu privatizace radnicí Prahy 3 mě tam zaujal jeden velmi zvláštní bod:

Iniciátoři petice protestují proti návrhu na odvolání Zdeňka Lochmana a označují ho za člověka, který pro bytovou politiku Prahy 3 vykonal mnoho užitečné práce....(!!!!!!)

Pak tam bylo ještě něco o distancování se od občanského sdružení Žižkov nejen sobě. A podle toho, co jsem slyšel o průběhu jejich poslední schůze (od očitých svědků) musím bohužel konstatovat, že si Sdružení doslova naběhlo na vidle. Bohužel, nejednota v postupu proti takovým grázlům, jako je současné vedení radnice, může nám občanům jenom uškodit. Chce to včas rozlišit, kdo skutečně má zájem s radnicí bojovat a podmínky privatizace zprůhlednit, a kdo si chce jen přihřát politickou polívčičku.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Podivná "antipetice"

25.1.2010 17:05 vložil JirkaP

Máte tu petici ještě k dispozici? Když nám ji pošlete, zveřejníme ji na webu. Díky.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Podivná "antipetice"

25.1.2010 23:05 vložil chk

V panice jsem ji urychleně vrátil tam, odkud přišla, ale pokusím se sehnat podrobnosti. Jen je mi divné, že o ní ještě nikdo neslyšel. Ale možná se objeví v Radničních novinách :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama