Diskuse

Opozice na protest opustila jednání zastupitelstva Prahy 3

Vložit nový příspěvek

Dobrá zpráva! Lidé si nic nenechají líbit!

20.1.2009 13:27 vložil huba

Je to dobrá zpráva! Lidé si již nenechají nic líbit zvláště od vymaštěných zastupitelů ODS! Máte-li více než polovinu členů v zastupitelstvu, dělejte si co chcete! Na opozici kálíte- bývá ve zvyku aby rozpočtový a kontrolní výbor vedla opozice! Ale na Praze 3 ne!!! Rozpočtový výbor vede zastupitel Reisígl (neujkončené vzdělání MFF UK, později tedy na VŠE) - dnes poslanec Parlamentu ČR. Podle toho jak má hodně času- má asi jako člen parlamentu vedení výboru jako \\\"vedlejšák\\\" - a proto návrh rozpočtu jak byl schválen stojí za kulový! No a kontrpolní výbor- čím se zabývá není jasné, navíc v něm je zase známý zastupite- mafián hurda. Zajímavé, že výbor má zase převahu (z pěti členů -3 z ODS!) Takže nač je? Kádr H. všechno zvládne se svým nížším vzděláním! Podívejte se na další výbory- některý má dokonce jen 4 členy! najděte si ho na stránkách Praha 3! Všude a všechno se děje v režii troubů z ODS! Zvu Vás na vycházku ulicí Radhoštskou! Poznáte \\\"poctivou \\\" práci státostrany na Praze 3! Svinčík v komunální hygieně, grafiti, holtpoctivá práce opostran ODS spolu s ČSSD!


Reagovat  Reagovat s citací


Návrh rozpočtu je diletanský!

29.12.2008 14:54 vložil josefhonza

Bohužel i když ČSSD jednaůlo o rozpočtu ještě před jeho předložením, unikly jí zásadní nedostatky v části Investiční výdaje do bytového a nebytového fondu MČ Praha3 (návrh rozpočtu str. 36-40. Přece není normální, aby projektová příprava na regeneraci panel.domů Lupáčova 10,12,14,16,18,20 - nástavby ! stála 13 mil.Kč v roce 2009 a k ní přibude nevyčerpané plánované prostředky v roce 2008 ve výši 8 mil. Kč! Celý komentář k této části je nabubřelý (finančně) a hlavně diletantský ! A vesele se bude rozhazovat z veřejných prostředků - pro výstavbu podzemní garáže (jedné? pro potřeby Městské policie ve výši 80 mil.Kč a pro jakési rekonstruované nebytové prostory v suterénu neuvedeného panelového domu pro ředitelství lemplovské Městské policie - ve výši 30 mil.Kč. A veřejnost má ocenit klientské prostředí recepce, atd., ale boj proti korupci a společenství byznysu na pokraji zákona už ne! Další položkou je ne výměna výtahu v jakýchsi 11 domech (neuvedeno), ale pouze generální oprava ve výši 20 mil. Kč. Další položka je úsměvná- pod položkou 10) je uvedena regenerace dalších panelových domů a jejich regenerace ve výši 9 mil. Kč.
Tato část návrhu rozpočtu je tak nekvalitní, že by ji napsal a vytvořil začátečník! Zodpovědný vytvořením rozpočtu jsou neumětelové a podvodníci z odboru ekonomického ÚMČ Praha 3! Nejhorší je ta skutečnost, že nikde není stanoveno, jakým způsobem se projektová příprava uskuteční- zda veřejnou soutěží či veřejnými zakázkami pro kamarády z CITIFIN či nadace pro rozvoj Prahy 3 či přímo pro další a.s. mafiána Hurdy! Skutečně ODS táhněte už do prdele!


Reagovat  Reagovat s citací


Asi bych neodcházel....

19.12.2008 15:17 vložil Jirka

...to udělali demokratičtí ministři v r. 1948 a jak to dopadlo. Lepší by bylo na jednání vytrvat a asertivně trvat na svých požadavcích. Pokud možno jednotně.
Asi je tu problém, že ČSSD, bývalý koaliční partner ODS, na tom není s kvalitou svých lidí o mnoho lépe.


Reagovat  Reagovat s citací


ODS+KSČM+ČSSD

19.12.2008 11:19 vložil Čenda

Vážení petičníci, dobře si všimněte, kdo s ODS drží basu. Až bude pan Ráb, zastupitel za KSČM organizovat další petici, vzpomeňte si...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: ODS+KSČM+ČSSD

19.12.2008 12:43 vložil ČSSD drží basu s ODS! To je hnus§

KSČ má v zastupitelstvu 2 členy. Více mne však pobouřilo, že ČSSD, která se v poslední době snaží se vtělit do role slušné strany, která respektuje stanoviska veřejnosti- dnes se již nedá hovořit o tom, že se jedná o pomýlené, krajně-pravicové občany! Tito občané - viz krátký článek v Metru dne 19. prosince 2008 si přejí, aby Radnice a její radní spolu se zastupiteli řádně vykonávali své povinnostia a věci veřejného zájmu! Paní starostko z ODS odstupte nebo Vás mohou přístě nespokojenci třebadefenestrovat!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: ODS+KSČM+ČSSD

19.12.2008 12:44 vložil Josef Ráb

Milý pane Čendo,
nebuďte tak zaujatý, jako žižkovští radní.
Po svém vystoupení k rozpočtu MČ, který jsem odmítl přijmout a po vystoupení předsedů klubů SZ a SNK/ED jsme jako první s kolegyní paní Hronovou opustili jednání zastupitelstva. My bohužel klub mít nemůžeme. Škoda, že jste na zastupitelstvu nebyl, pak byste se mohl vyjádřit objektivně i k tomu, jak přítomní občané reagovali na mé vystoupení a jak tato reakce nadzvedla ODS.
Ing. Josef Ráb


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: ODS+KSČM+ČSSD

19.12.2008 14:39 vložil K.H. Borovský, sešel jsem hanbou nad ODS!

Kde je reakce ČSSD pane Kuciáne? Pan Ing. Ráb vše vysvětlil pro ty, kteří nebyli přítomni na zasedání zastupitelstva. O to více mne mrzí, že zastupitelům za ČSSD je to šuma fuk! Zvláště předsedkyni kontrolního výboru!
Doufám, že pro Žižkov bude den 18. prosinec 2008 brán jako veřejný nesouhlas zastupitelů za Prahu 3 z ostatních stran (mimo krajně pravicové až extrémně neschopné) ODS!
Už si bez opozice a občanů dělejte ODS co chcete! Volové!


Reagovat  Reagovat s citací


Dobrá zpráva

18.12.2008 23:33 vložil Pražan odjinud

Je to dobrá zpráva i pro jiné občany Prahy 3, že když trpělivost překročí únosné hranice, dokáží se dát dohromady. Důležité ale je vytrvat.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama