Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Svobodné ohlédnutí za mimořádným říjnovým zastupitelstvem

18.10.2016 15:59 vložil Ondřej Rut

Uzavření smlouvy s panem Renzou na letošní sezonu bez soutěže jsem v únoru tohoto roku skutečně prosazoval a snažil jsem se o tom pana Bartáska přesvědčit. Nevidím na tom nic skandálního a měl jsem k tomu dva dobré důvody:

1) vyhlásit výběrové řízení na provoz a de facto stavbu kempu dva měsíce před zahájením sezony je pitomost, jejímž důsledkem byl veletoč při ohnutí jeho výsledků.
2) Když mám v městské části něco úspěšného, pěkného a kvalitního, mám se primárně snažit o to si to udržet a vážit si lidí, kteří to sem přináší.

Žádný zákon a předpis neukládá SARAP vybrat provozovatele prostřednictvím výběrového řízení, a už vůbec ne letos a hned. Pokud pan Renza platil málo, šlo s ním jednat o navýšení ceny - Pan Bartásek na zastupitelstvu potvrdil, že se o to ani nepokusil, protože netušil, kolik by měl požadovat. Místo, aby si udělal průzkum trhu nebo objednal posudek, rozhodl se rovnou vypsat výběrové řízení. To byla první chyba, kterou udělal a která spustila pozdější lavinu zmatku a nevole.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama