Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: povolební vyjednávání

5.1.2015 10:32 vložil nicname

To je pane spíše otázka "morálky" ale chápu, že hon na "čarodějnice" je v posledních několika letech oblíbený.

Já mám na mysl to, že pan Ruth a pan Stropnický veřejně prohlašují, že je správné porušovat vlastnická práva a dokonce k tomu nabádat. To, že nelegálně vylepovali letáky. Ty letáky jsou sice svým způsobem marginální problém, ale pořád je to zakázané. A jako veřejní činitelé by se měli řídit zákony této země.

Víte, ta majetková přiznání i ten nejnovější návrh na tzv majetková přiznání všech občanů je pro mě noční můra. Né proto, že bych měl máslo na hlavě nebo bych chtěl krýt někoho jiného, ale proto, že od toho je tu finančák a ten má prostředků dost jak zjistit nesrovnalosti.
Dnes téměř vše probíhá elektronickým způsobem. Stačí jen aby finančák potažmo stát dokázal využít potenciál, který mu moderní technika dává.
Však většina finančních instrumentů probíhá v elektronické podobě. Platy, převod peněz, investice, hypotéky a dokonce i ty PŮJČKY. Takže toto co píšete je pro mě spíše otázkou morálky a nějaké osobní cti, zda přiznám vše nebo ne, ale rozhodně ne protizákonného jednání. Přiznám se ale, že neznám zákon který se týká majetkového přiznání, práva a povinnosti osob kterých se to týká. Pokud zákon ukládá veřejným představitelům beze zbytku podat daňové přiznání atd. atd. tak pak máte možnost, podejte na pí. Hujovou trestní oznámení....antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama