Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: povolební vyjednávání

5.1.2015 18:59 vložil nicname

Ale přeci to jsou dvě rozdílné věci zda bourat či nebourat NNŽ a co místo toho. Já chápu, že za dob vlády ODS se něco upeklo a je těžké to zvrátit, ale já prostě nemám rád macchiavelistický přístup: "Je jedno jak, ale důležité je cíle dosáhnout."
Myslím, že pořád existuje mnoho způsobů jak NNŽ nemít a přitom také 4proudou "dálnici"

Démonizaci si ale pan Stropnický způsobuje sám. svým vystupováním, svými názory atd. Neříkám, že vše co říká je špatně, ale měl by se držet toho, čemu rozumí nejvíc, médiím, novinařině apod. Tím se zabývat jako veřejná osoba. Protože evidentně to ostatní mu moc nejde.
Víte, já ke svému partnerovi ať už životnímu nebo pracovnímu, musím chovat nějakou důvěru a pokud se mi něco nelíbí neroztrubuji to do "celé země" ale vyříkáme si to z očí do očí. Samozřejmě to platí pro všechny, ale nemohu si pomoci, pan Stropnický těch výjevu měl více. Ale možná jen můj dojem, protože jsem na tohoto pána již alergický.

Co se týče "upečené koalice" nemohu říci, ale je to dost přitažené za vlasy už jen proto, že nikdo neví jak dopadnou volby. Ano, jsou prognozy atd. ale ty jak víme selhávají. Ano, mohla se domluvit TOP 09 s ČSSD dopředu a proč ne? však již spolu spoluvládli... pak už nic, pak nikdo nemůže předvídat co dál. ODS? 5% minule měli kolik? asi 16%? A co se týká dopředu "upečené" koalice, proč strany ZS, KDU atd. nekandidovaly samy za sebe? Ale upekly si koalici s kterou chodí pořád a pořád do voleb. Buď si samy nevěří a nebo je to pro vás jednodušší. Takže princip, který se vám nelíbí u TOP09 se však líbí u SZ, KDU.....

Na závěr, měli jste se chovat tak, abyste měli koaliční potenciál. Bohužel dnešní systém umožňuje, že vládne i "nevítěz." Já osobně jsem zastáncem systému "vítěz bere vše" ale takový tu nemáme a podle toho se musíme chovat.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama