Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavé...

8.6.2012 09:38 vložil Kardinál

V tomto shodu nenajdeme. Nepodceňujte lidi mimo politiku a nedělejte z nich rovnou naivní snílky. Fakt je, že Hurda si tu dokázal udržet vliv defacto od revoluce. Za tu dobu jsme se dvakrát dostali do situace, kdy je možné zcela přetrhat jeho chapadla. Tu první šanci promarnil jakýsi MUDr. Procházka, který ze dne na den změnil své stanovisko a podpořil v hlasování Hurdovu koalici. To je však asi 8 let za námi. A teď znova.

Tu druhou šanci má v rukou TOP 09. Problém je, že vy neustále počítáte hlasy radních, zastupitelů... starostky... a neřešíte co konkrétního chcete na radnici změnit. Dva roky jste zatím promrhali. Oba asi víme, jaká svinstva se skrývají v obecních akciovkách, proč se má měnit územní plán a proč je taková snaha utápět stovky miliónů v rekonstrukcích obecních domů. A čeho jste děláním "diplomatické politiky" dosáhli?

Pořád se tu řeší kdo s kým získá větší vliv a víc křesel v radě, ale neřeší se, k čemu se ten vliv využije. Kdybyste měli koule a šlo vám o věc, tak se vykašlete na tyhle čachry a budete komunikovat hlavně svůj cíl.

Podle mě ve všech stranách se najdou slušní lidé, kteří by chtěli změnit Prahu 3, ale ubíjí je Vaše taktizování... které nás vede jedině do sraček. To je zkušenost za posledních 22 let.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama