Diskuse

Položí pražskou koalici žižkovský developer?

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavé...

7.6.2012 11:29 vložil Jiri Slansky

Pane Popove, prosim, nevysmivejte se nam tady. Kazdy, kdo jen trochu tusi, jak vedete redakcni radu radnicnich novin dobre vi, ze jste vzdycky sel ODS na ruku. Proc nemohli panove M. Stropnicky a M. Poche publikovat sve clanky? Vase argumenty o mozne pravni postizitelnosti neobstoji, kdyz jde o nazory. V radnicncich novinach zcela chybi detailnejsi zpravodajstvi z jednani zastupitelstva a samozrejme nazory zastupitelu aspon tak, jak je tomu v jinych radnicnich novinach, kde byva cela stranka venovana nazorum reprezentantum vsech politickych stran, ktere jsou zastoupeny v zastupitelstvu. Vite, vy neustale lzete...lzete na radnici, lzete o praci v zastupitelstvu, lzete o pani starostce, lzete vsem a lzete nam vsem tady.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavé...

7.6.2012 12:16 vložil Iont

Pane Slánský, nepřeháníte to trochu? Rozhodně nepatřím do fanklubu pana Popova a možná znáte zákulisí lépe...
Nicméně podívejte se na složení redakční rady: Popov, Hurda, Kalousek, Sladkovský, Hronová a Stropnický. Předpokládám, že redakční rada je kolektivní orgán a rozhoduje hlasováním, je pravděpodobné, že Hurda, Kalousek, Sladkovský a Hronová vždy hlasovali shodně a pak je těžké cokoliv prosadit. TOP09 zřejmě podcenila obsazení redakční rady, ale to asi není vina jen pana Popova...
Jinak s Vašimi výhradami k Radničním novinám souhlasím, také bych uvítal více polemiky a méně fotek místostarostů při stavění máje.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavé...

7.6.2012 12:27 vložil Jiri Slansky

Nezlobte se, ale neprehanim. Jen vas v uvodu opravim, v puvodni sestave rady radnicnich novin byl jeste Miroslav Poche, ktery ji opustil spolu s Matejem Stropnickym. Pan Popov skutecne lze, slusneji ohyba sve nazory podle toho, ke komu mluvi. Kdyby chtel menit noviny k lepsimu, mohl tak ucinit opakovane v minulosti.K lepsimu znamena otevrit noviny obcanum...clanek o skautech apod. apod. apod.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavé...

7.6.2012 14:38 vložil Simeon Popov

Dobrý den pane Slansky,
evidentně víte více než já. Já Vám Vaši pravdu brát nechci a ani nebudu ! Co můžu nebo nemůžu vím asi nejlépe já. Z bezpečné vzdálenosti se snadno kritizuje, ale přijímám i tento Váš názor. Pouze se dovoluji ohradit narčení, že lžu ?! Jsou to silná slova ... pouze slova !


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavé...

7.6.2012 14:45 vložil Jiri Slansky

Silna, ale pravdiva slova, pane Popove. Nechcete ctenarum Kauzy 3 osvetlit, jak to bylo s publikovanim clanku o vyzve k rezignaci starostky do aktualnich rn? Jsem hodne zvedav.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama