Diskuse

Položí pražskou koalici žižkovský developer?

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavé...

7.6.2012 12:16 vložil Iont

Pane Slánský, nepřeháníte to trochu? Rozhodně nepatřím do fanklubu pana Popova a možná znáte zákulisí lépe...
Nicméně podívejte se na složení redakční rady: Popov, Hurda, Kalousek, Sladkovský, Hronová a Stropnický. Předpokládám, že redakční rada je kolektivní orgán a rozhoduje hlasováním, je pravděpodobné, že Hurda, Kalousek, Sladkovský a Hronová vždy hlasovali shodně a pak je těžké cokoliv prosadit. TOP09 zřejmě podcenila obsazení redakční rady, ale to asi není vina jen pana Popova...
Jinak s Vašimi výhradami k Radničním novinám souhlasím, také bych uvítal více polemiky a méně fotek místostarostů při stavění máje.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavé...

7.6.2012 12:27 vložil Jiri Slansky

Nezlobte se, ale neprehanim. Jen vas v uvodu opravim, v puvodni sestave rady radnicnich novin byl jeste Miroslav Poche, ktery ji opustil spolu s Matejem Stropnickym. Pan Popov skutecne lze, slusneji ohyba sve nazory podle toho, ke komu mluvi. Kdyby chtel menit noviny k lepsimu, mohl tak ucinit opakovane v minulosti.K lepsimu znamena otevrit noviny obcanum...clanek o skautech apod. apod. apod.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavé...

7.6.2012 14:38 vložil Simeon Popov

Dobrý den pane Slansky,
evidentně víte více než já. Já Vám Vaši pravdu brát nechci a ani nebudu ! Co můžu nebo nemůžu vím asi nejlépe já. Z bezpečné vzdálenosti se snadno kritizuje, ale přijímám i tento Váš názor. Pouze se dovoluji ohradit narčení, že lžu ?! Jsou to silná slova ... pouze slova !


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavé...

7.6.2012 14:45 vložil Jiri Slansky

Silna, ale pravdiva slova, pane Popove. Nechcete ctenarum Kauzy 3 osvetlit, jak to bylo s publikovanim clanku o vyzve k rezignaci starostky do aktualnich rn? Jsem hodne zvedav.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama