Diskuse

Pozvánka na 14. mimořádné zasedání zastupitelstva Prahy 3

Vložit nový příspěvek

Banik a Viktoria

30.5.2013 13:16 vložil Gerhard

Jako večný nestranik nemam o fungovani jakychokoli pol.stran na ruznych radnicich zadne iluze.Kazdy ma svou "pravdu" se kterou se vice ci mene uspesne snazi dostat na jakoukoli pozici, ze ktere se da ovladat penezni tok tym spravnym smerem. Vzdy tomtak bylo, ted je a i bude. A jako dukaz tohoto nam stavajici vladnouci socdem ukazuje dle jejich stranickeho scenare i unas na Zizkove (stejne jako v Ostrave). Jen je skoda, ze nasi topici oproti min. Kalouskovi zaryte mlci. Ze by jim z toho take neco ukaplo?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Banik a Viktoria

30.5.2013 17:26 vložil Simeon Popov

Dobrý den, já si myslím, že topící až tak nemlčí, prosím podívejte se níže v kauze3 na můj článek ze dne 15.3.2013.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Banik a Viktoria

30.5.2013 19:54 vložil TRP

Máte vyjímečně pravdu!!! Pan Popov opravdu nemlčí! Třeba tady:
http://www.youtube.com/watch?v=my9yWG3sD1E
Když si dáte doma pár panáků, tak nám to nesdělujte!!!
To je reprezentace!!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Banik a Viktoria

31.5.2013 20:22 vložil TRP

Jejda, Popovovo opilecké video zmizlo... Stydíte se pane Popove?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Banik a Viktoria

31.5.2013 08:17 vložil heller

Máte naprostou pravdu, TOP kupříkladu směřuje peněžní toky tak, aby finance zůstávaly v obecní pokladně.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Banik a Viktoria

31.5.2013 13:23 vložil Gerhard

Tak to mne mrzi, ze mam pravdu. Ale jen pro upresneni, jsem toho nazoru, ze \"obecni pokladna\" snad neni pokladnou Viktorie. To je pokladna pana Vinse, pana Kuciana, pana Pocheho, proste pokladna socdem. Pan Popov pise, ze o tom top09 v Praze 3 nemlci, ale pritom toto vyvadeni penez z obecni pokladny spoluodsouhlasuje. Divne, ne? Proc tedy? Zachrana viktorie? Z jakeho duvodu? Vzdyt viktorii vyse jmenovani panove socdem vedeni panem Vinsem a panem Hrdlickou lete a leta tuneluji resp., prez pokladnu viktorie tuneluji pokladnu obecni. Drive to bylo za souhlasu odeesaku, kterym z toho dle vasich vyjadreni neco kapalo. Proto se ptam, komu z toho kape dnes? Zkuste si prosim provest malou konfrontaci svych minulych slibu, minulych a stavajicich vyjadreni a vasich stavajicich cinu. No a budete-li chtit tvrdit, ze je to vse i z duvodu zachrany sportu (uz tady kdysi kdosi zachranoval kulturu) tak si prosim spocitejte, co by za to bylo detskych hrist aj.aj.....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Banik a Viktoria

31.5.2013 14:45 vložil Simeon Popov

Dobrý den, co píšete jsou závažná tvrzení ! Jsem si jist, že jste na základě podkladů a dokumentů, které máte k dispozici již kontaktoval příslušné orgány, zejména Policii ČR a státní zastupitelství a vše se rychle vyjasní. Já jsem hlasoval pro za určitých podmínek, které jsem již veřejně několikráte prezentoval. Ty by měly být splněny do září 2013.


Reagovat  Reagovat s citací


Z Vás jednou bude velký politik

31.5.2013 20:47 vložil Petr

Jste takový hlupák nebo si tady z nás děláte srandu? Za peníze do Viktorky nesete politickou odpovědnost stejně jako pan Kucián, Poche a další. Jenže Vy z toho nic nemáte a nebo máte? Na to proč jste nenechal svým hlasováním vystoupit alespoň občany na posledním zastupitelstvu jste tady taky neodpověděl. Místo toho jste tu rozvedl divné spekulace. Ale na přímou otázku neumíte přímou odpověď. Pro je Vás je jen zastupitelstvo Prahy 3 škoda. Vy máte na víc. Co třeba europarlament? Po boku Špidly a Ransdorfa by Vám to moooc slušelo.....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Banik a Viktoria

5.6.2013 12:58 vložil Gerhard

Pane Popove, vyjadreni a odpovedi typu \"kdyz se vam to nelibi, jdete na policii, tzn.vlezte nam na zada\" jsem leta slychaval od odeesaku. A omlouvam se, ale bohuzel neznam jakekoli vase podminky vaseho schvaleni vyvadeni penez do Viktorky z obecni pokladny. A vite co, jako vaseho byvaleho, opakuji jiz byvaleho volice mne jiz ani nezajimaji. Ja jsem vas bohuzel volil bez jakychkoli podminek. Tak si to jeste uzivejte.


Reagovat  Reagovat s citací


Jak jste hospodařili modráci? ODS je zodpovědna za zlodějny!

25.5.2013 18:41 vložil Jenda

Jsem v očekávání! Jak budou naši modráci s modrými ptáky oceněni! Komu hrozí tepláky? Očekávám zprávu o průběhu zasedání!b


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Jak jste hospodařili modráci? ODS je zodpovědna za zlodějny!

25.5.2013 22:52 vložil Ivan

Vážený pane, vaše projevy, prezentované na tomto webu pod nejrůznějšími přezdívkami vás usvědčují z toho, že jste fakt zakomplexovaný chudák ..


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Jak jste hospodařili modráci? ODS je zodpovědna za zlodějny!

26.5.2013 22:11 vložil jeník

Nech si \"Ivane\" nasrat příště na hlavu! Cožpak neznáš nic o veksláku hurdovi? Žiješ na Žižkově vůbec? A chování modráků tě neděsí? Přečti si o prodražování tunelu Blanka -je to opravdu tunel! A víš vůbeckdo byli a jsou v zastupitelstvu HMP za ODS? Soudruzi modří Pecha a Hurda! Tak se už probuď a vezmi vidle! Jestli jsem zakomplexovaný chudák tak ty jsi trouba modrá!
Zlodějská ODS!


Reagovat  Reagovat s citací


Povinná četba pro modrého ptáka Ivana a členy ODS!

20.7.2013 15:45 vložil Žižkovák

Modráci dobrý den! Doporučuji vám četbu "Kmotr Mrázek I, str. 100 a 101. Tam se dozvíte o činnosti dnes člena Oblastní rady ODS a dříve místostarosty za ODS, od roku 2012 po nezdařeném puči proti TOP 09 pouze člena zastupitelstva za ODS a v roce 2013 předsedu "kontrolního výboru" - bývalého detektiva z 2. sekce kriminální policie Správy hlavního města Prahy. Byli na stopě velkých podvodů. Mrázek se s nimi (ještě se jedná o Vladimíra Nešpůrka) lehce skamarádil. Uměl to! A dále se dozvíte, že v únoru 1996 zatkla Nešpůrka a Sladkovského (Pavla) Inspekce ministra vnitra, která je obvinila za zneužití pravomoci veřejného činitele - vydírali ředitele České banky- a byli nuceni odejít do civilu. Kde se tak dlouho modrý pták vyskytoval nevím, ale objevil se jako místostarosta "vlády ODS" nejlepší starostky -odbornice Kozumplíkové! A
P.S. V databázi "justice.cz" zjistíte, že pan Pavel Sladkovský vystupuje ve své vlastní firmě vystupuje jako "Ing." Bez titulu však vystupuje jako člen dozorčí rady Pražská plynárenská Holding a.s. (vznik členství 20. prosince 2012) což je časově zajímavé (po ztrátě koryta jako zástupce starostky na Praze 3). Je otázkou kdo mu cestu k tučným odměnám (bez odbornosti a práce) ) zajistil- nebyl to předseda oblastní rady pavel hurda (dle definice modrého soudruha Topolánka žižkovský kmotr). PH je přece dlouholetým zastupitelem HMP a z tohoto titulu byl členem představenstev (i Pražské plynárenské) , dnes "jen " členem dozorčí rady Pražského dopravního podniku.Modří ptáci se navzájem dobře podporují v podivných čachrech! Vzhledem ke svému majetku si jistě PS říká, politika vynáší a s ODS ještě více! Proto jsou lidé typu pechy, hurdy a sladkovského pilíři politiky ODS na Praze 3 a členy Oblastní rady ODS zvlášt! Jak je možné tyto lidi volit?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Povinná četba pro modrého ptáka Ivana a členy ODS!

21.10.2013 21:40 vložil kája z Akropolisu

To jsou oni. Kmotři a gauneři z ODS! Zase jsou oblepené sloupy gynekologem Svobodu! Prý vyhnal kmotry z Prahy! Ale jednoho má v dozorčí radě Dopravního podniku- soudruha HURDU, bývalého svazáka z podniku Stavocentrál- podniku ÚV SSM a později odborníka na chlast a mladý holky! A tento kmotr (termín soudruha Topolánka) dnes je zastupitelem Prahy 3 a zastupitelem hl. města! To jsou ti, kteří způsobili tu zlodějskou kliku na Praze 3. Spolu s ředitelem Císařem tu dobře vládli! Do hajzlu s nimi!
NEVOLTE GANSTERSKOU ODS- vám velí SANTA KLAUS- Pružinský.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama