Diskuse

Pražský deník: Žižkovská radnice prodává dům. Zn: tajně

Vložit nový příspěvek

Odborníci z ODS

12.12.2007 13:10 vložil Lorenc

Může se stát, že radnici, radnice, vládu atd. obsadí jedna strana. na tom není nic divného. Teď je to ODS, jindy to může být jiná partaj.Co je ale hrozné, jací "odborníci" za tuto stranu vystupují a mají bohužel i rozhodovací pravomoci. Jsou to povětšinou nezralí floutkové, nemající ani vzdělání a praxi. Zářným příkladem je radní Janeček, který byl dosazen na významný post a daří se mu zničit na co sáhne. Ničemu nerozumí, ale mluví do všeho, dosazuje naprosté diletanty (jako je on sám) a tak to vypadá. V sociálních službách se neskutečně plýtvá, nikdo nic nekontroluje a všichni jen hrabou.Hlavně by chtěl všechno zprivatizovat a objekty prodat ke komerčním účelům. Jak dlouho ještě bude takový člověk moci vůbec něco řídit?Ostatně, ryba smrdí od hlavy. I na magistrátě hl.města.


Reagovat  Reagovat s citací


Korupce na pražském magistrátě se rozvíjí

4.12.2007 23:30 vložil zastupitel

Pražský magistrát ovládaji politici z ODS,kteří neberou žádné ohledy na zákony,ani lidi.Zkrátka podle hesla :"Kdo nekrade,ten okrádá svoji rodinu".


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Korupce na pražském magistrátě se rozvíjí

6.12.2007 15:14 vložil Ján Bardiovský

Ja by som to teda nehádzal všetko iba na ODS. Na vine je aj ČSSD, ktorá nemá s opozíciou nič spoločné. Tieto dve strany uzavreli navýhodnejšiu formu "koalície". Jeden vládne a druhý ho akože "kontroluje"... Zaregistroval vobec niekedy niekdo ČOKOĽVEK, čo by sa dalo nazvať ako opozičná kontrola ČSSD vlády ODS???


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Korupce na pražském magistrátě se rozvíjí

6.12.2007 18:08 vložil Jirka

Ostatně ODS a ČSSD byla jedna parta už minulé období. Kdyby teď ODS potřebovala koaličního partnera, sáhla by po ČSSD stejně jako v letech 2002 - 2006.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Korupce na pražském magistrátě se rozvíjí

26.12.2007 10:19 vložil Jaroslav Sláma

Na Magistrátu se krade, na Praze 3 se krade, na Praze 5 se krade, na všech P. se krade a kdo to vede? Magistr nebo velmistr? Samozřejmě s mercedesem nebo audi, s titulem nebo odznakem, bývalý vekslák udavač a šmíra topič. Proč ho nechytí?
Vždyť on byl již chycen, pán bůh ho potrestá rakovinu chytil. J.S.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Korupce na pražském magistrátě se rozvíjí

18.11.2020 19:38 vložil milan

Vážený pane Ján Bardiovský,
největší korupce v praze je v stomatologickém centru vaší manželky. Mudr. Kateřina Bardiovská Tylová www.dentyl.cz Nemá smlouvu s pojištovnou, vymýšlí si falešné výkony, lže, podvádí a krade.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama